Okunma

Revenge Wish eSpor 1 yılını tamamladı!


08 Şubat 2017 Çarşamba 13:06
Revenge Wish eSpor 1 yılını tamamladı!

17 yaşında oyunlara ve eSpor’a ilgisi olan bir öğrenci olan Umut Berk kendi eSpor takımını kurdu. Gelin hep beraber Revenge Wish ve Umut’un hikayesini dinleyelim.

Revenge Wish CS:GO arenasında!

ESL, Faceit, CEVO gibi büyük platformlara giriş yaptık ve zamanla hem kendimizi hem takımımızı ilerlettik. O zamanlar hem CS oyuncusu hem de takım yönetimindeydim.

Daha sonradan fark ettim ki, bireysel olarak oyun içinde faaliyet gösterirken takım yönetimini istediğim şekilde sağlayamıyordum. Zaman ayıramıyordum. Uzun kararsızlıklardan sonra oyunculuğu bırakma kararı aldım. Takım yönetiminde daha iyi iş yapacağımı fark ettim. Takımı kurduğumdan bu yana, çok iyi insanlarla tanıştım ve herkese aynı şeyi söyledim. Bu işe para için başlamadık. Siz de para için oynamayın gibisinden aramızda konuşmalar geçti.

17-02/08/revenge-wish.png

Herkes aynı görüşteydi, profesyonel olmak ve ülkesini büyük platformlarda, büyük organizasyonlarda temsil etmek istiyordu. Tabii ki işin maddi kısmı da önemli fakat ön planda değildi. Maddi kısım hep arka plandaydı. İlk başlarda CS:GO ile başlayan kadromuz, League of Legends, Dota gibi oyunlara da yayıldı ve takımımız gittikçe artış gösterdi.

İmkanlarımıza ve eSpor gibi yeni gelişmekte olan bir spor dalına rağmen iyi ilerliyorduk. 2017 yılına girdiğimizde işleri rayına oturtmuştuk. Yaklaşık 1 senede anca kadrolarımızı, sosyal medya ağlarımızı, ilerleyeceğimiz yoldaki planlarımızı kararlaştırmıştık. Şu an, çok güzel bir aile ortamımız var ve bu sektörde böyle bi ortam kurabildiğim için kendimizle gurur duyuyoruz. Şu an daha yolun başında sayılırız, fakat bir seneye göre güzel başarılar elde ettik. Zaten başarabileceğimize inanmasak, kararlı olmasak şu an buraya kadar bile gelemezdik.

Revenge Wish eSports Club olarak öncelikli amacımız profesyonel arenada, büyük organizasyonlarda Türkiye’yi temsil etmek ve ülkemize güzel başarılar kazandırmaktır. Bu yolda bize destek veren, çizdiğimiz yolda ilerlememize yardımcı olan herkese teşekkür ederiz.”
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Revenge Wish eSpor 1 yılını tamamladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Revenge Wish eSpor 1 yılını tamamladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Revenge Wish eSpor 1 yılını tamamladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "