Okunma

Shift+Delete’e Yeni Rakip


19 Aralık 2008 Cuma 17:00
Shift+Delete’e Yeni Rakip

Windows’un önemli eksikliklerinden biri olan güvenli dosya silme özelliğini kolayca kullanmanın bir yolu da RightDelete. Normal yöntemlerle sildiğiniz dosyalar, üzerine başka bilgi yazılmadığı sürece çeşitli uygulamalarla geri getirilebilir. Bu da mahremiyet söz konusu olduğunda can sıkıcı durumları ortaya çıkarabilir. Sadece 156 KB’lık RightDelete‘i bilgisayarınıza indirin. Sıkıştırma klasöründen çıkarıp çift tıklayın ve farenin sağ tık menüsüne yerleştirmek için onay verin.

Bundan böyle herhangi bir dosyaya(klasörlerde çalışmıyor) sağ tıkladığınızda “Securely delete this file” seçeneği ile dosyaları sıradan uygulamalarla geri getirilemeyecek şekilde silebilirsiniz.

:: RightDelete programını ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Shift+Delete’e Yeni Rakip”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Shift+Delete’ye rakip değil! 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  salakca bir program hiç gerk yok shiftdelete tuşu daha iyi.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  deletation failed hatası veriyor devamlı?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  uygulamayı bilgisayardan kaldırmak için ne yapıyoruz?

" Shift+Delete’e Yeni Rakip konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Shift+Delete’e Yeni Rakip ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Shift+Delete’e Yeni Rakip ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "