Okunma

RIM, BlackBerry Business Cloud Services’i piyasaya sundu


01 Şubat 2012 Çarşamba 14:20
RIM, BlackBerry Business Cloud Services’i piyasaya sundu

RIM, işletmelerin ve devlet kurumlarının Microsoft Exchange Online servislerini BlackBerry akıllı telefonlarına aktarmalarını ve bulut servisler üzerindeki BlackBerry gönderilerini yönetme imkanı sağlayan Microsoft Office 365 için hazırlanan BlackBerry Business Cloud Services’in hazır olduğunu duyurdu.

Bu hizmet, Office 365 yazılım paketi kullanan orta çaplı işletmeler veya kurumların yanı sıra Exchange Online yazılım kullanıcıları için ekstra ücret gerektirmiyor ayrıca iş veya tüketici data planlarına sahip BlackBerry akıllı telefonlarıüzerinde de çalışıyor.

BlackBerry Business Cloud Services, kuruluşlara bulut sistemdeki gönderilerini desteklemek için ileri düzey bir yönetim ve akıllı telefonlara esnek ve self-servis özellikleri sunuyor. Ana özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

-BlackBerry akıllı telefondan Microsoft Exchange Online e-posta, takvim ve ajanda verisini kablosuz senkronize etme imkanı

-İçeriği ayrı ve güvenli tutarken, kişisel ve işle ilgili içeriği bir arada ve güvenle görüntüleme imkanı sağlayan BlackBerry® Balance™

-BT yöneticilerine BlackBerry akıllı telefonları her yerden yönetme ve güvenliğini sağlama imkanı veren sezgisel web-tabanlı konsol

-Kullanıcıların kendi kendilerine, cihaz kaybı ve hırsızlık durumunda, kolaylıkla cihazın şifresini sıfırlama, uzaktan kilitleme ve cihazın içindeki bilgileri silme imkanı veren, akıllı telefon güvenlik fonksiyonlarına online ulaşım imkanı

Yönetilen hizmet sağlayıcıları, sistem entegratörleri, operatörler, yetkili satıcılar ve diğer ortaklar da müşterileri adına BlackBerry gönderilerini yönetmek adına bulut hizmetini kullanabilir.

:: Yeni servisi beğendiniz mi?

 

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" RIM, BlackBerry Business Cloud Services’i piyasaya sundu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere RIM, BlackBerry Business Cloud Services’i piyasaya sundu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda RIM, BlackBerry Business Cloud Services’i piyasaya sundu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "