Okunma

RIM’den BlackBerry’e Özel Yazılım


21 Temmuz 2009 Salı 07:02
RIM’den BlackBerry’e Özel Yazılım

RIM (Research in Motin) Mac kullanıcıları için BlackBerry masaüstü yazılımı geliştirdi. Bu yeni yazılım ile birlikte BlackBerry sahibi Mac kullanıcıları, iTunes şarkı listelerini BlackBerry’leri ile senkronize edebilecekler, iletişim adreslerini, randevularını organize edebilecekler ve yeni oyunlardan haberdar olabilecekler.


Yeni yazılım ile birlikte BlackBerry kullanıcılarının işi kolaylaşacak.

Yazılım, ücretsiz olan PocketMac‘in yerine geçecek. Buna rağmen PocketMac, hala BlackBerry‘nin sitesinden ücretsiz olarak indirilebilecek, ve kullanılabilecek. RIM’in yeni yazılımı ise eylül ayı civarında hazır olacak.

Yazılımın sitesine gitmek için buraya tıklayın.

:: Daha önce BlackBerry kullandınız mı?




yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" RIM’den BlackBerry’e Özel Yazılım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere RIM’den BlackBerry’e Özel Yazılım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda RIM’den BlackBerry’e Özel Yazılım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "