Rise of the Tomb Raider PS4’e Geliyor!


20 Temmuz 2016 Çarşamba 08:15
Rise of the Tomb Raider PS4’e Geliyor!

Crystal Dynamics ve Square Enix oyun dünyasının ikon kadın kahramanı Lara Croft’un 20. yılını dünyanın dört bir yanındaki hayranlarıyla birlikte kutlamaya devam ediyor.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration 11 Ekim 2016’da PlayStation 4 için çıkacak. Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration içerisinde ödüllü Rise of the Tomb Raider oyunu, “Blood Ties” isminde yepyeni bir hikaye bölümü, yeni işbirlikli Dayanıklılık modu, “Blood Ties” için PlayStation VR desteği, önceden yayınlanmış tüm DLC’ler, daha fazla kostüm, silah ve Keşif Kartı bulunacak. Oyunun Sınırlı Üretim versiyonunda ise çizim kitabı da bulunacak. 

VR desteği haricinde Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration içindeki tüm yeni içerik Xbox One ve PC oyuncuları için de sunulacak. Xbox One ve PC’deki Sezonluk Kombine sahipleri içerikleri ücretsiz biçimde otomatik olarak alacaklar ve hazırda mevcut olan Sezonluk Kombine yeni içerikle güncellenecek. PlayStation 4 için Sezonluk Kombine olmayacak, çünkü tüm içerik oyunun içinde bulunacak. 

Yeni özel DLC “Blood Ties”ta oyuncular yeni hikaye modunda Croft Manor’u keşfedecekler ve “Lara’s Nightmare”deki zombi istilasına karşı malikaneyi savunacaklar. Lara’nın amcası Malikaneye kimin sahip olacağını tartışmaya açtığı için Lara malikanenin arazisinde dolaşarak gerçek varis olduğunu gösterecek kanıtı bulmak zorunda olacak, yoksa doğuştan gelen haklarını ve babasının sırlarını sonsuza dek kaybedecek.

Oyuncular tekrarlanabilir “Lara’s Nightmare” modunda zombi öldürme yeteneklerini test edebilecekler: zombilerin bastığı Croft Manor’da oyuncular yeni mücadelelerle karşı karşıya olacak ve malikaneyi kötülükten temizlemeye çalışacaklar. 

Ayrıca PlayStation VR desteği sayesinde oyuncular Croft Manor’un gizemlerini birinci şahıs perspektifinden çözmeye çalışabilecekler. 

16-07/20/tomb-raider.jpg

Ayrıca bir Tomb Raider oyununda ilk kez Dayanıklılık modunun yeni çevrimiçi işbirlikli kısmı sayesinde oyuncular lahitleri birlikte yağmalayabilecekler. İki oyuncu gündüzleri ortam koşullarının zorluğun, geceleri ise düşmanların ölümcül tehditlerine karşı hayatta kalabilmek için ekip olacaklar.

Ateş için yakıt bulacak, yiyeceklerle sağlığınızı düzeltebilecek, tüm kaynakların peşine düşecek, toplayacak veya üreteceksiniz. En uzun hayatta kalma sürenizi geçmeye çalışan diğer oyunculara karşı liderlik tablosunun üst sıralarında kalmaya çalışacaksınız. 

Uzun zamandır ortak olduğu Nixxes Software ile birlikte çalışan geliştirme ekibi yıllar boyunca çıkan Tomb Raider oyunlarını kutlama amacıyla oyuna yenilenen soğuk hava giysisi ve Lara’nın “Tomb Raider III”te kullandığı Hailstorm tabancası gibi çeşitli yenilikler de ekledi.

Özel klasik Lara kart paketi sayesinde oyuncular oyunu önceki oyunlardan aralarında 1996’da her şeyi başlatan orijinal Lara modelinin de yer aldığı beş klasik Lara modeli ile tekrarlayabilecekler.

Oyunun sıkı hayranlarının özel isteği üzerine yeni “Extreme Survivor” zorluk ayarı ile ana oyun daha da karanlık bir hale bürünecek. Bu yeni zorluk seviyesi Survivor modunun zorluğuna alacak ve oyundaki kontrol noktalarını kaldırarak çok daha zor hale getirecek. Oyunu kaydetmenin tek yolu kamp ateşi yakmak için yeterince kaynak toplamak olacak. 

Üç saatlik hikaye eklentisi Baba Yaga: The Temple of the Witch, oyuncuların yırtıcı hayvanlara karşı mücadele ettiği Cold Darkness Awakened, 12 DLC kostümü, 7 DLC silahı, 35’ten fazla Keşif Kartı gibi daha önceden yayınlanan tüm DLC’ler de oyuna dahil olacak.

:: Rise of the Tomb Raider’ı PS4’te oynayacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
4 yıl önce

evet oynayacağım

SDN Okuru
SDN Okuru
4 yıl önce

Pc için ek paketleri bekleyeceğiz artık

SDN Okuru
SDN Okuru
4 yıl önce

Dolu dolu bir haber olmuş. Şaşırdım ve tebrik ederim bu haber için.

SDN Okuru
SDN Okuru
4 yıl önce

Pc'de ailece severek oynuyoruz

" Rise of the Tomb Raider PS4’e Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rise of the Tomb Raider PS4’e Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rise of the Tomb Raider PS4’e Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  2. 2 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  3. 3 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  4. 4 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  5. 5 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  6. 6 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  9. 9 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  10. 10 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!