Okunma

RLC Günleri Etkinliğinde Neler Konuşulacak?


11 Ocak 2016 Pazartesi 08:01
RLC Günleri Etkinliğinde Neler Konuşulacak?

RLC Günleri sektörün devlerini öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor. ’Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ unvanıyla bu sene on ikincisi düzenlenecek olan RLC Günleri her sene yenilenen konularıyla farklı bir soluk kazanıyor.

RLC Günleri 2005 yılında “Elektronik Günleri” adı altında “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile yola çıkmış ve zamanla yeni konular yeni fikirler bakış açısı adı altında elektrik, elektronik, otomasyon, aydınlatma ve bilişim alanlarını da bünyesi içine almıştır.

RLC Günleri’nin amacı; öğrencilerin profesyonel iş hayatına girmeden önce buralarda tecrübe edinmiş kişilerle öğrencileri farklı platformlarda buluşturarak akıllarındaki soru işaretlerini gidermek ve ilerleyen senelerde daha emin adımlarla yürümelerini sağlamaktır.

RLC Günleri, üç gün boyunca süren etkinlikte öğrencilerin en iyi şekilde verim alabilmelerini hedeflemektedir.

On ikincisi düzenlenecek olan RLC Günleri Etkinliği geçen yıl 19 farklı üniversite ve 20 farklı bölümden toplamda 3381 katılımcıyı; 16 oturum, 4 panel, 2 eğitim, 1 workshop ve 10 stant alanı ile karşılayıp şirketler, dernekler ve akademisyenlerle buluşmalarını sağladı.

RLC Günleri 12. senesinde de sektörün önemli isimlerini öğrenciler ile buluşturmaya devam ediyor.

Bu sene etkinliğimizde Philips CEO’su Göktuğ Gür, Siemens Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Ersoy, Schneider Electric Partner & Projects Bussiness VP Erhan Kaya ve birbirinden değerli sektörün önemli kişileri bizimle olacak.

12.RLC Günlerinde Bu Sene Neler İşlenecek?

Endüstri 4.0, Akıllı Ev Sistemleri, Güneş-Rüzgar Enerjisi, Yeni Nesil Robotlar, CV Hazırlama ve Kariyer, Elektrikli Araçlar, Nükleer Enerji, Satış Mühendisliği gibi konularla sektörü mercek altına alınacak.

‘GELECEĞİNE YÖN VERMEK İÇİN MEZUNİYETİ BEKLEME’ kariyerinin pusulası 12. RLC Günlerini gösteriyor.

12. RLC etkinliği nerede düzenlenecek?

Sektöre imza atmış firmalar, dernekler ve akademisyenlerimizin işbirliği ile‘ Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ 12. RLC Günleri 23-24-25 Şubat 2016 tarihlerinde YTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesinde öğrencilerle buluşacaktır.

Eğer siz de “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” diyenlerdenseniz 11. yılında İLTEK Günleri etkinliğine davetlisiniz!

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayın

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" RLC Günleri Etkinliğinde Neler Konuşulacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere RLC Günleri Etkinliğinde Neler Konuşulacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda RLC Günleri Etkinliğinde Neler Konuşulacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "