Okunma

XBLA’nın Yeni Üyesiyle Tanışın


18 Ağustos 2011 Perşembe 10:15
XBLA’nın Yeni Üyesiyle Tanışın

Rock of Ages, bir süre önce dillendirilmeye başlanmış ancak bir türlü çıkış tarihi netleşmemiş bir strateji oyunu. Yapımın geliştiricisi Atlus, bugün yaptığı bir açıklamayla oyunun 31 Ağustostan itibaren Xbox Live Arcade’den satışa sunulacağını açıkladı. Oyunun PC ve PlayStataion 3 versiyonlarının kesin çıkış tarihi verilmezken, “yaz sonu” açıklamasıyla yetinildi.

Oyunun türü, Tower Defense‘nin tam karşılığı olarak “Tower Offense” şeklinde isimlendirilirken yapımcılığını ise Ace Team üstleniyor. Ace Team’in en iyi bilindiği ve kendilerini ünlü eden yapımı, Zeno Clash olarak biliniyor. Zeno Clash, PC ve Xbox 360 platformları için tasarlanan bir dövüş oyunu.

:: Sizin en sevdiğiniz Tower Defense oyunu hangisi?
yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" XBLA’nın Yeni Üyesiyle Tanışın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere XBLA’nın Yeni Üyesiyle Tanışın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda XBLA’nın Yeni Üyesiyle Tanışın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "