Okunma

Rock Severler Bu Oyuna Bayılacak!


17 Mayıs 2009 Pazar 14:26
Rock Severler Bu Oyuna Bayılacak!

Electronic Arts tarafından PS3 ve Xbox 360 için yayınlanacak olan Brütal Legend, heavy metal’in hüküm sürdüğü fantastik bir evrene kazara geçiş yapan Eddie Riggs‘in hikayesini konu alıyor. Evrenin kurtarıcısı haline gelen Eddie, insan ırkını doğaüstü güçlere galip getirmek için rock ve metal müziğe ve baltasına başvurmaktan çekinmiyor. 16 Ekim‘de Avrupa’da piyasaya çıkacak oyunla ilgili ekran görüntüleri de, heavy metal albüm kapaklarını anımsatıyor.

Galeriyi gezmek için tıklayın.

:: Rock müzik dinler misiniz?

Bilgi İçin : Brütal Legend
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rock Severler Bu Oyuna Bayılacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rock Severler Bu Oyuna Bayılacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rock Severler Bu Oyuna Bayılacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "