Okunma

Rock’n Coke’da 3G+ Rüzgarı


15 Temmuz 2009 Çarşamba 08:24
Rock’n Coke’da 3G+ Rüzgarı

Vodafone; 18 -19 Temmuz tarihleri arasında, İstanbul Park’ta düzenlenecek Rock’n Coke‘ta; 3G‘deki farkını ve deneyimini müzikseverlerle paylaşacak. Rock’n Coke‘a gelen müzik severler, Vodafone 3G+ teknolojisi ile tanışacak.

Vodafone Türkiye, üç gün boyunca müzik severlere Vodafone farkı ile 3G+ deneyimini yaşatarak, düzenleyeceği çeşitli etkinliklerle Rock’n Coke‘a ayrı bir hareket ve heyecan getirecek. Tüm iletişim altyapısı Vodafone 3G+ teknolojisi kullanılarak hazırlanan basın çadırı ise basın mensuplarına festival boyunca en hızlı ve rahat şekilde işlerini yapma fırsatı sağlayacak.

Vodafone, genç yüzünü ve gençlere yönelik 3G+ servislerini herkesten önce Rock’n Coke’ta müzik severlerle paylaşacak.

 

Gençler, 200 m2‘lik Vodafone alanında, 3G teknolojisini çeşitli etkinlikler ve oyunlarla birebir yaşama fırsatı bulacak, kendi müziklerini yapacaklar. Vodafone 3G Alanı‘nda, yüksek hızda internet, müzik ve video özelliklerini deneyecek gençler, Numara Taşıma Alanı‘nda numaralarını Vodafone’a taşıyabilecekler. Dinlenmek isteyenler Dinleme Alanı’nda soluk alırken, kamp alanında kamp yapan katılımcılar festival alanını Vodafone 3G+ teknolojisi ile seyredebilecekler. Festivaldeki tüm oyun ve etkinliklere katılanları; iPhone3G, mobil modem, Fransa’da düzenlenecek olan Rock en Seine festivaline bilet kazanma şansı gibi sürpriz hediyeler bekliyor. 

:: Rock’n Coke’a katılacak mısnız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rock’n Coke’da 3G+ Rüzgarı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rock’n Coke’da 3G+ Rüzgarı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rock’n Coke’da 3G+ Rüzgarı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "