Okunma

Rosh Online Yeniliklerle Dönüyor


07 Kasım 2013 Perşembe 08:34
Rosh Online Yeniliklerle Dönüyor

Strateji oyunu Rosh Online’da büyük yenilikler yapılacağına dikkatleri çeken Ignited Games CEO’su Peter Kang, ilk olarak oyuna yeni bir server ekleneceğini duyurdu. Kang, Türkiye’deki adıyla bir zamanlar Son Destan oyunu olarak ta bilinen Rosh Online oyununun eski ve yeni oyuncularına açık olacak bu yenilikleri kutlamak amacıyla etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti.

Peter Kang, ayrıca hem oyunculara, hem de Rosh Online oyunun oynandığı internet kafelere çeşitli hediye ve ödüllerin de dağıtılacağını açıkladı.

Rosh Online’da yeni özellikler

Peter Kang, dünyada milyonlarca takipçisi olan strateji oyunu Rosh Online oyununda yapılacak yenilikler sayesinde oyun kalitesinin artmasının yanı sıra, oyun mekaniğinin değişeceğini, yeni eklentilerin yapılacağını ve oyuncuların karşılaşma alanı olan pvp zindan alanına; yeni bir PVP zindanı ( dungeon ) ekleneceğini dile getirdi.

+Cafe Network Sistemi Üyesi Olan Kafelere Ve Oyunculara Ödüller Dağıtılacak

Rosh Online oyununun +Cafe sistemi olarak bilinen ve yaklaşık 5000′e yakın internet kafenin üyesi olduğu network ağına dahil olacağını belirten Peter Kang; +Cafe üyesi olan internet kafelere ve bu oyuna üye olan kafelerde oynayan oyun severlere ekstra ödül, bonus eşya ve puanlar vereceğiz.

Ayrıca tüm bu yenilikleri kutlamak amacıyla büyük etkinlikler düzenleyerek, hem oyuncularımıza hem de İnternet kafelere ödüller dağıtacağız” dedi.

Etkinlikler 22 Kasım’da başlayacak

22 Kasım 2013’te başlayacak etkinlikler süresince daha çok oyun oynayan eski ve yeni oyuncuların değerli hediyeler kazanacağı müjdesini veren Peter Kang, ayrıntılı bilgi edinmek ve etkinlik takvimini öğrenmek isteyenlerin oyunun sitesini ziyaret edebileceklerini açıkladı.

:: Rosh Online’ı oynuyor musunuz?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rosh Online Yeniliklerle Dönüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rosh Online Yeniliklerle Dönüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rosh Online Yeniliklerle Dönüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "