Okunma

RSA İle Üst Düzey Güvenlik


30 Mart 2009 Pazartesi 17:55
RSA İle Üst Düzey Güvenlik

Dünyanın önde gelen güvenlik şirketlerinden olan RSA Security, EMC’nin genişleyen, veri merkezli güvenlik ürünleri ve hizmetleri portföyüne, sektörü yönlendiren, işletmelere yönelik kimlik ve erişim yönetimi ürünlerini, tüketici kimliği ve sahtekarlığa karşı tedbir çözümlerini, şifreleme ve anahtar yönetim yazılımını ve güvenlikle ilgili engin bilgisiyle, uzmanlığını ekliyor. RSA’in çözümleriyle ilgili olarak EMC Türkiye ofisinde RSA Doğu Akdeniz Bölgesi Satış Mühendisi Zion Zatlavi ile son dönem tehditler ile ekonomik krizin etkilediği finans kurumlarının güvenlik politikaları üzerine konuştuk.

İzleyin.

:: RSA Security kurumsal güvenlik çözümlerinden haberdar mısınız?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" RSA İle Üst Düzey Güvenlik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere RSA İle Üst Düzey Güvenlik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda RSA İle Üst Düzey Güvenlik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "