Okunma

RSS Akışlarınızı Yazdırın


16 Temmuz 2009 Perşembe 16:20
RSS Akışlarınızı Yazdırın

Her gün takip ettiğiniz web sitelerini gazete formatında bastırıp, bilgisayar düşmanı yakınlarınıza okutmak ister misiniz? Fivefilters.org adlı ücretsiz internet servisi, RSS beslemelerini PDF formatına çevirerek, kolayca yazdırmanıza imkan tanıyor.

Fivefilters.org‘u kullanırken, RSS adresini girdikten sonra “show options” bölümüne tıklayarak, PDF gazetenizin başlığını ve haberleri hangi sırada görüntülemek istediğinizi belirleyebilirsiniz. Ardından Create PDF‘e tıkladığınızda, RSS PDF belgeniz kısa sürede oluşturuluyor. PDF dokümanını bilgisayarınıza indirdikten sonra da kolaylıkla çıktı alabilirsiniz.

:: Bu servisi faydalı buldunuz mu?

Bilgi İçin : Fivefilters.org
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" RSS Akışlarınızı Yazdırın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere RSS Akışlarınızı Yazdırın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda RSS Akışlarınızı Yazdırın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "