Okunma

Ruslara Özel Nexus S


12 Aralık 2010 Pazar 05:00
Ruslara Özel Nexus S

Samsung tarafından üretilen Nexus S‘in en öne çıkan özelliklerinden birisinin Super AMOLED ekranı olduğu söylenebilir.

Ancak bu ekran tüm Nexus S‘lerde bulunmayabilir. Rusya Samsung Topluluğu’nun iddiasına göre Rusya başta olmak üzere belli başlı birkaç ülkede satılacak olan Nexus S’lerde Super AMOLED ekran yerine LCD bulunacak. (Nexus S Galerisi)

 

Super AMOLED ekran tüm Nexus S’lerde olmayabilir

İki Farklı Sebep

Bu durum için iki farklı sebep gösteriliyor. Bunlardan ilki, Super AMOLED’in maliyeti ve dolaysıyla fiyatları artıracak olması. Fiyatı çok yüksek olan bir cihazın dünyanın her yerinde ilgi göremeyecek olması gayet normal.

Diğer bir neden olarak ise Super AMOLED ekran stoklarının tükenmek üzere olması gösteriliyor. Bu da Samsung’un tüm Nexus S’lerde bu ekrana yer veremeyeceği anlamına geliyor.

 

:: Super AMOLED ekranlı bir telefon kullandınız mı?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ruslara Özel Nexus S”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    zaten mevcut haliyle galaxy s’den geri, samoled ekran olmazsa daha da geri olacak….

" Ruslara Özel Nexus S konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ruslara Özel Nexus S ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ruslara Özel Nexus S ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "