Okunma

Rusya kripto para yasası için tarih verdi!


03 Mart 2018 Cumartesi 20:00
Rusya kripto para yasası için tarih verdi!

Kripto para konusundaki tutumu sürekli değişkenlik gösteren Rusya, kripto para yasası için tarih verdi. Peki Rusya kripto para yasası içeriği ve amacı nedir? Rusya Parlamento Gazetesi‘nin iddiasına göre Rusya, kripto para yasası için çalışmalarında sona gelmek üzere. Hatta Putin‘in yetişmesi için talimat verdiği bir tarih bile var.

Rusya kripto para yasası için tarih 1 Temmuz 2018!

rusya kripto para yasası sdn 2

Rusya bu yasa ile birlikte kripto paralarda bulunan bazı riskleri devlet güvencesi altına alarak, vatandaşlarının daha rahat ve yüksek miktarda yatırımlar yapabilmesine olanak tanımayı amaçlıyor.

Rusya Maliye Bakanlığı ve Rusya Merkez Bankası tarafından sunulan iki farklı yasa tasarısı bulunuyor olsa da, yasa tasarılarının büyük bir kısmı ortak.

Bakalım Rusya, kripto para yasasını hedeflediği tarihte çıkartabilecek mi?

:: Rusya’nın kripto para yasası hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rusya kripto para yasası için tarih verdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rusya kripto para yasası için tarih verdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rusya kripto para yasası için tarih verdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "