Okunma

Ryse: Son of Rome “The Fall” 2. Bölüm


10 Kasım 2013 Pazar 18:00
Ryse: Son of Rome “The Fall” 2. Bölüm

Cevat Yerli‘nin başında bulunduğu Crytek tarafından geliştirilen Ryse: Son of Rome için yayınlanan 4 bölümlük mini dizinin ikinci bölümü yayınlandı.

Oyundaki ana karakterimiz olan Marcus Titus‘un hikayesini bizlere anlatan ve oyunun senaryo ilerleyişindeki boşlukları dolduracak olan mini dizinin ikinci bölümünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ufak bir hatırlatma, Xbox One için geliştirilen Ryse: Son of Rome cihazla eş zamanlı olarak 22 Kasım‘da satışa sunulacak.

Eğer izlemediyseniz Ryse: Son of Rome The Fall birinci bölümü buradan izleyebilirsiniz.

:: Ryse Son of Rome The Fall’un ikinci bölümünü nasıl buldunuz.
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ryse: Son of Rome “The Fall” 2. Bölüm konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ryse: Son of Rome “The Fall” 2. Bölüm ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ryse: Son of Rome “The Fall” 2. Bölüm ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "