Okunma

Sabit Disk Satın Alma Rehberi


14 Ocak 2010 Perşembe 07:20
Sabit Disk Satın Alma Rehberi

Sabit disk alacaksınız. Fakat Marka ve model arasında hangisini seçeceğini bilmiyorsunuz? Arabirim, ön bellek, plakaların dönüş hızı, kapasite ve NCQ gibi disk teknolojileri derken bir bakmışsınız ki bir türlü karar veremediniz. 

SDN Editörleri, sabit disk satın alırken en çok nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizler için anlattı. Harici ve  dahili sabit disklerden tutun, 2.5 ve 3.5 inç disk ürünlerine kadar… Disklerin üstünde yazan tüm teknik verileri sizler için yorumladık.

 

 

 

Satın alma rehberimizde markadan bağımsız tavsiyeler veriyoruz. Teknolojilere en basit şekilde değinip, en çok nelere dikkat edilmesi gerektiğini sizlere anlatıyoruz. İhtiyaca uygun ürün seçiminin nasıl yapılacağını, hangi özellik ve fonksiyonların ne gibi avantajları olup olmadığını sizler için derledik.

:: Sabit disk satın alırken en çok nelere dikkat ediyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sabit Disk Satın Alma Rehberi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sabit Disk Satın Alma Rehberi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sabit Disk Satın Alma Rehberi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "