Okunma

Sabit Duramayanlar İçin Antivirüs


11 Şubat 2010 Perşembe 14:50
Sabit Duramayanlar İçin Antivirüs

Mobil tehditlerin artması ve network’lere giren geçici bilgisayarlarını kontrol edememesi virüslerin yayılması için büyük bir fırsat sağlıyor. Trend Micro da sayıları gittikçe artan mobil ve evde çalışanlar için internet tehditlerine karşı ekstra koruma ekledi.

Firma Worry-Free Business Security Services adlı programıyla, ufak işletmelerin network sorunlarını çözmeye çalışıyor.

USB Cihazı Tehdit Önleme özelliği, USB sürücüler kullanıldığında tehditleri engelliyor, kablosuz ağ önleme özelliği ise kullanıcıları, bilinmeyen bir kablosuz ağa erişim esnasında potansiyel korsanlara karşı koruyor.

Sistem için patent alacaklar

Worry-Free Business Security Services, Trend Micro tarafından barındırılan merkezi ve web tabanlı bir konsola sahip bulunuyor. Böylece, küçük işletme müşterileri, masaüstü, dizüstü ve sunucu güvenliğini her yerden izleyip yönetebiliyorlar.

Trend Micro, programda bulunan internet ve cloud computing (bulut bilgi işlem) tarama sistemi için patent başvurunda da bulundu.

:: Bu sistemi işletmeniz de kullanmak ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sabit Duramayanlar İçin Antivirüs konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sabit Duramayanlar İçin Antivirüs ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sabit Duramayanlar İçin Antivirüs ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "