Okunma

Sadece 3 Ayda Milyonlarca iPhone


27 Aralık 2010 Pazartesi 19:00
Sadece 3 Ayda Milyonlarca iPhone

2010 yılı büyük bir rekabete ve mobil dünyada ciddi değişiklikler yaratan olaylara sahne oldu. İşletim sistemlerinin yeni sürümleri, tablet bilgisayarlar ve çok daha güçlü akıllı telefonlar bu gelişmeler arasında gösterilebilir.

iPad’den sonra iPhone 4 ile de inanılmaz satış rakamlarına ulaşan Apple, 2011 için de bir hayli iddialı. İkinci nesil iPad söylentilerinin bir hayli arttığı şu günlerde Apple’ın iPhone 4’e dair planlarını ortaya koyan bir iddia gündeme geldi.

Dev Sipariş

Adı açıklanmayan bir kaynağa göre Apple, Tayvan’lı bir tedarikçiden 2011 yılının ilk çeyreği için 21 Milyon adetlik sipariş verdi.

Apple tarafından son çeyrek için açıklanan verilerde 15.5 Milyon adet iPhone’un satılmış olduğu belirtilmişti. 2010 sonunda ulaşılacağı ön görülen rakam ise 47 Milyon adet.


:: 2011’de yeni bir iOS‘li cihaz sahibi olmayı düşünüyor musunuz?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sadece 3 Ayda Milyonlarca iPhone konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sadece 3 Ayda Milyonlarca iPhone ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sadece 3 Ayda Milyonlarca iPhone ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "