Okunma

Safari’ye Yeni Güncelleme Geldi


27 Mart 2012 Salı 04:30
Safari’ye Yeni Güncelleme Geldi

Apple’ın internet tarayıcısı olan Safari’ye yeni bir güncelleme geldi. Yayınlanan bu yeni güncelleme ile birlikte Safari’de bazı hataların giderildiği ve 32 bit modunda yer alan önemli bir hatanın giderildiği açıklandı. Yeni güncelleme ile birlikte Safari’nin sürüm numarası 5.1.5 oldu.

Apple, Safari için son güncellemeyi bu ay başında yayınlamıştı. 5.1.4 sürümünde Javascript, PDF ve HTML5 sorunları giderilmişti. Apple’ın Mountain Lion işletim sisteminin ön izleme sürümünde ise Safari 5.2 tarayıcısı geliyor. Mountain Lion’ın yaz aylarında çıkacağını düşünürsek o zamana kadar Safari’nin 5.1 sürümüne daha önemli güncelleştirmeler yayınlanabilir.

Mac sahipleri sistem güncelleme bölümünden tarayıcılarını güncelleyebilirler.

:: Safari’yi kullanıyor musunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Safari’ye Yeni Güncelleme Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Safari’ye Yeni Güncelleme Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Safari’ye Yeni Güncelleme Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "