Sağlık Cep Telefonunuza Geliyor


12 Temmuz 2010 Pazartesi 14:20
Sağlık Cep Telefonunuza Geliyor

Anadolu Sağlık Merkezi, Türkiye ve yakın coğrafyaya modern sağlık hizmetleri sunmaya devam ediyor. Gerçekleştirdiği birçok ‘ilk’le sektöre rehberlik eden Anadolu Sağlık Merkezi, hazırladığı iPhone, Blackberry, Nokia uygulamalarıyla Türkiye’nin ilk hastane mobil uygulamalarını hizmete sunuyor.

Bu uygulamalarla sayesinde Anadolu Sağlık Merkezi internet sitesindeki güncel sağlık haberleri takip edilebilecek, hekimlerle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşılabilecek ve e-randevu sistemiyle randevu alınabilecek. Anadolu Sağlık Merkezi’ne ve uydu kliniklere ulaşım için ücretsiz servislerle ilgili güncel bilgiler de cep telefonlarından takip edilebilecek.

:: Bu tür hayat kolaylaştıran uygulamalara alternatif olarak tavsiye edeceğiniz uygulamalar nelerdir?
yazarAhmet Dokuzmegapiksel

SDN'de çok sık yazmasa da, yazdığında taşı gediğine oturtan Ahmet Dokuzmegapiksel, sitenin ilk yazarları arasında olup, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sağlık Cep Telefonunuza Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Memorial’ın 1 yıldır böyle bir uygulaması var zaten hemde daha iyi bence

" Sağlık Cep Telefonunuza Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sağlık Cep Telefonunuza Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sağlık Cep Telefonunuza Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "