Sağlık Uzmanlarından Randevu Al


20 Nisan 2010 Salı 03:23
Sağlık Uzmanlarından Randevu Al

Dişiniz ağrıyor ya da çocuğunuz rahatsızlandı ama doktorunuza ulaşamıyorsunuz. Belki de aniden hastalandınız ve bir doktora görünmek istiyorsunuz, tanıdığınız bir doktor da yok (Haftanın Web Siteleri).

 

RandevuAl.com sayesinde nereden doktor bulabilirim, doktoruma nasıl ulaşabilirim gibi sorular artık tarih oluyor. Üstelik yalnızca doktor da değil, diyetisyen veya psikolog aradığınız zaman da Randevual.com’dan yararlanabiliyorsunuz. Bilgisayarınızın başına geçip Randevual.com’u tıkladığınız anda ihtiyaç duyduğunuz branştaki sağlık uzmanından online olarak randevu alabilirsiniz.

 

RandevuAl.com 250’nin üzerinde diş hekimi, çocuk doktoru, diyetisyen ve psikologdan online randevu alabilmenizi sağlıyor.

 

RandevuAl.com, rahat ve hızlı kullanımıyla sağlık hizmetlerine ulaşmayı bugüne dek hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. ­2009 yılının Eylül ayında faaliyete geçen RandevuAl.com’dan 7 gün 24 saat boyunca randevu almak mümkün. Uzmanların çalışma yerlerinin ayrıntılı adres ve kroki bilgilerinin de bulunduğu RandevuAl.com’dan site üyeleri ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

 

RandevuAl.com Sağlık Uzmanlarına da Avantajlar Sunuyor

RandevuAl.com, site üyelerine olduğu kadar özel klinikte veya muayenehanesinde hizmet veren sağlık uzmanlarına da önemli avantajlar sağlıyor (Hangi Sürümü Kullanıyorsunuz?).

RandevuAl.com sayesinde sağlık uzmanları mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde randevu verme fırsatına sahipler. Bu sayede her an ulaşılabilir oluyor, hastalarıyla daha kuvvetli iletişim kurabiliyorlar. RandevuAl.com ayrıca, randevuyu hatırlatma ve gerektiğinde değiştirme gibi birçok hizmeti de üstleniyor.

:: Bu site hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu servisten yararlanmayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Sağlık Uzmanlarından Randevu Al konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sağlık Uzmanlarından Randevu Al ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sağlık Uzmanlarından Randevu Al ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2