Okunma

Saha Ekiplerini Turkcell ile Yönetiyorlar


24 Mart 2015 Salı 23:47
Saha Ekiplerini Turkcell ile Yönetiyorlar

Gaziantep’te düzenlenen Turkcell İş’te Teknoloji Hamlesi’nde, Türkiye genelindeki saha ekiplerinin yönetiminde Turkcell çözümlerinden faydalanan Festival Halı’nın Satın Alma Müdürü Zeki Sümbül ile görüştük.

Türkiye çapında 1000’in üzerinde satış noktası ile hizmet verdiklerini belirten Sümbül, sayıları 50’ye yaklaşan saha ekiplerinin iletişim ve mobil internet ihtiyacını karşılamada Turkcell ile birlikte yol aldıklarını belirtti.

Turkcell ile uzun yıllardır süren bir işbirliği içinde olduklarını kaydeden Sümbül, Gaziantep dışında Kayseri, İzmir ve Konya’da bulunan depo ve üretim merkezlerinde oluşan ciddi miktardaki verinin kontrolünde de Turkcell ile birlikte çalışmayı planladıklarını ifade etti.

 
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Saha Ekiplerini Turkcell ile Yönetiyorlar”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    kaşlara bak insan gördükçe kelimeler kifayetsiz kalıyor

" Saha Ekiplerini Turkcell ile Yönetiyorlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Saha Ekiplerini Turkcell ile Yönetiyorlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Saha Ekiplerini Turkcell ile Yönetiyorlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "