Okunma

Şahan Gökbakar Recep İvedik 6 hakkında konuştu


09 Kasım 2019 Cumartesi 18:00
Şahan Gökbakar Recep İvedik 6 hakkında konuştu

Recep İvedik 6 filminin senaristi ve ana karakteri Şahan Gökbakar, dün vizyona giren serinin en yeni filmi hakkında açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamayla film hakkındaki fikirlerini beyan etti.

Gökbakar kardeşler, serinin yeni filmini büyük bir heyecanla duyurdular. Hayranları tarafından şubat ayından beri merakla beklenen yapım nihayet izleyicisiyle buluştu.

Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar Recep İvedik 6 ile ilgili konuştu

Şahan Gökbakar

Bu süreçte açıklamalarını esirgemeyen ünlü komedyen, filmin yönetmeni ve kardeşi olan Togan Gökbakar ile birlikte Posta gazetesinden  Işıl Cinmen’in sorularını cevapladı.

Cinmen, Gökbakar’a: “Recep İvedik Güngörenli, eğitimsiz, aşırı, -aşırı kilolu, aşırı kaba, aşırı rahat- normlara uygunsuz hareket eden biri. Toplumun diğer katmanlarıyla ilişkiye geçince de onlarla kendince dalga geçiyor. Mesela bir CEO’nun ensesine vuruyor, yoga sınıfını birbirine katıyor… Yaptıklarının bir sonucu ya da karşılığı da olmuyor. Bu bir rövanş duygusu yaratıyor olabilir”  ifadelerini kullandı. Ardından Şahan Gökbakar şunları söyledi:

“Bunlar Recep’in bir yanı… Başka özellikleri de var; mesela delikanlı, dürüst, parada pulda gözü yok. Babaannesinden kalan 300 TL’yle yaşayan bir insan. Bir cüzdan bulunca Antalya’ya sahibine götürecek kadar iyi yürekli. Aynı zamanda milliyetçi ve vatansever bir yanı var.

İstemeden de olsa milli takımın başına bir şey getirdiğinde ‘Gerekirse kendimiz yarışırız’ deyip olimpiyatlara katılacak kadar vatanını seviyor. Kazanmak için her türlü legal, illegal oyunu yapıp amacına ulaşmaya çalışan bir yönü de var. Bir çocuk kadar laflarını seçmeden konuşur, kurala ve toplumsal normlara uymadan başına buyruk takılır.

Zaman zaman da iğrençleşiyor. Çok yönlü bir karakter olduğu için toplumdaki birçok karakteri karşılıyor. Recep İvedik, genelin gördüğü, bildiği, aşina olduğu, ortalama Türk insanının bir mizahı. Bu yüzden çok fazla insanı çekiyor.”

Bu açıklamalar sonrasında Işıl Cinmen: “Seriyi hiç izlemeyen, mesafeli duran hatta bu filmlerden nefret ettiğini söyleyen bir kesim de var” diye ekledi. Ardından tekrar cevap veren Şahan Gökbakar: “Seven, sevmeyen, izlemeyen olabilir ama nefret edenler bana çok normal gelmiyor. Ben hayatımda bir film karakterinden nefret etmedim. Bu insanlar birçok şeyden nefret ediyor olmalı, belki yaşadıkları ortamdan da nefret ediyorlardır. Varoluşlarını nefret etmekle tanımlayan insanlar bunlar.”

Ardından kardeşi Togan Gökbakar‘da:  “Nefret uç bir his. Sevmediğin bir yemekten nefret etmezsin değil mi? Sadece yemeyi tercih etmezsin. ‘Bamyadan nefret ediyorum’ demeyiz.” diye ekledi.

Son olarak Şahan Gökbakar: “Bamya yemiyorum çünkü sümüksü’ filan denir. Ha ama bu bamyanın umurunda mı? Bamya yine bamya.” ifadelerini kullanıyor.

Recep İvedik 6 dün itibariyle vizyona girmişti. Gökbakar’a birçok ünlü sanatçı galada destek olmuştu. Bakalım serinin yeni filmi nasıl sonuçlanacak
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 yorum - “Şahan Gökbakar Recep İvedik 6 hakkında konuştu”

 1. Anonim dedi ki:

  Recep vatanseverde Şahan vatan sevmez

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  artık portakal ve kaz ile kendin seyredersin ***** gelmiyonuz diye her şey güzel olacak diye sana gaz verenlere kızarsın artık.Şahan beter ol.

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Arkadaşlar bu adam barış pınar harekatına hakaret ediyor dün o filmi izlediğime pişman oldum babam bana çok kızdı oğlum o filmi izleme vatan haini olursun bi daha devamı gelir se o filmin 7.serisi ni gitmeyeceğim

 4. DERRAS dedi ki:

  Film kötü olmuş artık seriden alistik hep ayni şeyler 😂😂

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu herifin filmine gitmiyorum. Bunu da özgürce açıklıyorum, kimse saçma sapan karşılıklar vermesin. Kimsenin zoruna gitmesin, Şahan’ın zoruna gitsin yeterli.

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  #RecepİvedikBoykot

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Su ukala kişiye prim vermeyin arkadaş!!! Savaş çıksa cepheye gitmem kaçarim diyen insanı neden zengin eder millet??? Kaz dağında ağaçları protesto ediyor orda villasi var ondan, onu satamadi bide milleti kendi arkasına çekmeye çalışıyor uyanık geçinen insan turu canlı. İzlemeyin haber de yapmayın.

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Adam zamanın ruhunu çok iyi okumuş ve ona uygun film yapıyor. Tebrik etmek lazım vizyonunu.

 9. Anonim dedi ki:

  şahan özüne dönmüş

 10. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Demek durum vahim!!!!!

 11. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Recep ivedik izleyici sayısıyla, toplumun zeka seviyesini gösteren bir Film. Bu kadar kötü yapımlar nasıl bu sayıda izleniyor hayret doğrusu..! Birde insanlar çocuklarıyla gidiyor bu filmlere, olacak iş değil.. Sonrada bunlar gibi Oyuncular izleyici sayısına güvenerek, kendinden emin bir şekilde, röportaj alıp, bir sanat eserinden bahseder gibi konuşuyorlar. Yazık sinemaya yahu..!

 12. X Man dedi ki:

  Neredeyse Türk kültürünü yansıtan bir filim.

 13. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Şunun reklamını yapmayaydınız iyidi

 14. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hüsranla sonuçlanacak tabi ki

 15. Teknoloji Dostu dedi ki:

  IMDb puan’i 2. Daha fazla soze gerek yok.

 16. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Izmeledim izlemek niyetim de yok

 17. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Izmeledim izlemek niyetim de yok

 18. Mehmet dedi ki:

  En son 2 cok guzeldi 5 idare ederdi 6 da hiçbir şey üretmemiş bide magduru oynamaya calışıp prim yapmaya çalışıyor .. Ulan biz, sağın dibiydik ama Ahmet Kaya dinlerdik çünkü adam sanatçıydı..Sen hakkını ver gerisine karışma. .. Bide yasasında kıl olduğum halde gittim seyrettim..

 19. Anonim dedi ki:

  Ulan sanatçı bozuntuları keşke terör sempatizyanı olmasaydınızda herkes filmlerinize gitseydi,ama yıllardır insanımızın aklıyla oynayıp yozlaşmış bir gençlik haline getiren o sanatçı bozuntularının sancısını çeke çeke böyle karmaşık bir ülke haline geldik,umarım bundan sonra doğru düzgün insanlar ile gençlerimizin doğru yetişmesini sağlarız…

" Şahan Gökbakar Recep İvedik 6 hakkında konuştu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şahan Gökbakar Recep İvedik 6 hakkında konuştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şahan Gökbakar Recep İvedik 6 hakkında konuştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "