Okunma

Sahibinden Altın Örümcek


11 Haziran 2009 Perşembe 09:33
Sahibinden Altın Örümcek

Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projelerin ödüllendirdiği Altın Örümcek yarışmasında bu yıl; “En İyi E-ticaret” ve “En İyi Seri İlan” kategorilerinde, sahibinden.com ödüle layık görüldü. Çevrimiçi satış yapmak amacıyla hazırlanmış portalların yer aldığı “E-ticaret” kategorisinde sahibinden.com, rakiplerini geride bırakarak en iyi portal seçildi. Aynı zamanda satışa uygun hizmet ve ürün ilanlarının yer aldığı “Seri İlan” kategorisinde de, Altın Örümcek’in sahibi oldu.


Sahibinden.com iki ödül birden almayı başardı.

sahibinden.com Genel Müdürü Müge Seymen ödülle ilgili yaptığı açıklamada “İnternet dünyasının kabul görmüş saygın kişileri tarafından iki kategoride birden ödüle layık görülmemiz bizi çok sevindirdi. 120 kişiye ulaşan sahibinden.com ekibi, Sahibinden’in alt yapısından araştırma geliştirmesine müşteri ilişkilerinden tasarımına kadar tüm iş süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Bu ödülü kazanmamızda tüm ekip arkadaşlarımın emeği büyük. Hepsini başarılı çalışmalarından dolayı bir kez daha tebrik ediyorum” dedi. Seymen şöyle devam etti “Türkiye’de her geçen gün büyüyen internet dünyasında böyle organizasyonların düzenlenmesi; hem başarılı projelerin tanıtılmasına katkı sağlaması, hem de sektör profesyonellerini motive edilmesi açısından oldukça önemli. Sektörün gelişimine paralel Altın Örümcek yarışmasına katılan değerli projelerin her yıl katlanarak artmasını diliyoruz.“  

:: Sahibinden.com’da hiç alışveriş yaptınız mı?

Bilgi için: Sahibinden.com
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sahibinden Altın Örümcek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sahibinden Altın Örümcek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sahibinden Altın Örümcek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "