Okunma

Sahte Aramalara İhtiyacınız Var Mı?


25 Eylül 2009 Cuma 14:13
Sahte Aramalara İhtiyacınız Var Mı?

“Bye Bye Caller” adı gibi ilginç bir yazılım. Önceden belirlenebilen kriterlere göre sahte aramalar yapmanızı sağlıyor. Uygulamanın sadece görsel ve işitsel olarak gerçekleştirdiği işlem, kesinlikle telefonunuzun meşgul olmasını sağlamıyor. Kullanımı oldukça kolay olan yazılım, titreşim seçeneğinden, ekranda görüntülenecek operatöre varıncaya kadar seçebilmenizi sağlıyor.

Uygulamanın ne kadar süre sonrasında aktif hale gelebileceğini, aydınlatma uyarısını, titreşimin aktifliğini, zil sesi seviyesini, arayanın kimliğini ve operatör logosunu belirleyebiliyorsunuz. Aktif hale geldikten sonra da uygulamanın bir arama ekranından hiçbir farkı bulunmuyor.

Tüm Symbian S60 3.Sürüm ve 5.Sürüm cihazlar ile sorunsuz çalışan program 240*320, 360*640 ve 320*240 ekran çözünürlüklerini destekliyor. Uygulamayı unsigned (sertifikalandırılmamış) olarak buradan indirebilirsiniz.

:: Sahte aramalara ihtiyaç duyuyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sahte Aramalara İhtiyacınız Var Mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sahte Aramalara İhtiyacınız Var Mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sahte Aramalara İhtiyacınız Var Mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "