Okunma

Sahte Core i7, Intel’in Canını Yakacak


08 Mart 2010 Pazartesi 15:40
Sahte Core i7, Intel’in Canını Yakacak

Zdnet’in haberine göre inanılmaz bir olay gerçekleşti: Newegg isimli çevrim içi satış mağazasından Core i7, sipariş edenler tatsız bir sürprizle karşılaştı. Intel Core i7 işlemci yerine, kutudan metal çöpleri çıktı.

 

Intel, marka imajına zarar verebilecek olay hakkında küplere bindi. Intel, müfettişlerini Newegg’e yolladı. Her ne kadar Newegg özür dilese ve hatanın kasıtlı olmadığını söylese de, ünlü üretici bu işin peşini kolay kolay bırakmayacak.

:: Newegg’in hatasını nasıl karşılıyorsunuz? Intel, bu kadar sinirlenmekte haklı mı?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sahte Core i7, Intel’in Canını Yakacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sahte Core i7, Intel’in Canını Yakacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sahte Core i7, Intel’in Canını Yakacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "