Okunma

Şampiyonlar Ne Zaman Geliyor?


20 Şubat 2009 Cuma 07:30
Şampiyonlar Ne Zaman Geliyor?

İçinizdeki süper kahramanı ortaya çıkarmak için yaz aylarını bekleyin. Cryptic Studios tarafından geliştirilen ve Atari‘nin dağıtacağı Champions Online için çıkış tarihi haziran ayı olarak açıklandı.

Hem bilgisayar hem de Xbox 360 platformlarına çıkacak olan Champions Online, oyunculara kendi kostümleri, özel güçleri, hatta özgeçmişleri ve düşmanlarıyla birlikte bir süper kahraman oluşturma imkanı sunacak.

:: Süper kahramanlar Azeroth’u devirir mi?

Bilgi İçin : Champions Online
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Şampiyonlar Ne Zaman Geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şampiyonlar Ne Zaman Geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şampiyonlar Ne Zaman Geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "