Okunma

Samsung Akademi’den 167 Mezun Daha


08 Haziran 2014 Pazar 07:00
Samsung Akademi’den 167 Mezun Daha

Samsung Electronics’in tüm dünyada gençlerin eğitimine destek olma vizyonu doğrultusunda hayata geçirdiği ve iki sene içerisinde İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere üç ile ulaşan Samsung Akademi İstanbul’da ikinci dönem mezunlarını vererek mezun sayısını 323’e çıkardı.

İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde Milli Eğitim Bakanlığı ve Samsung Onaylı sertifikalar mezun olan öğrencilere verildi. Samsung’un toplam 6,9 Milyon TL’lik yatırımla 2012’de İstanbul’da başlattığı ve 2013’de İzmir ve Ankara’da Samsung Akademi iki yıl sonucunda toplamda 628 mezuna ulaştı.

:: Samsung Akademi’nin eğitim konusundaki faliyetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Akademi’den 167 Mezun Daha konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Akademi’den 167 Mezun Daha ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Akademi’den 167 Mezun Daha ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "