Okunma

Samsung Apps 1 Yaşında!


17 Eylül 2010 Cuma 07:08
Samsung Apps 1 Yaşında!

Samsung Electronics’in, mobil ve televizyon uygulama merkezi Samsung Apps, 109 ülkede sunduğu servislerle birinci yaşını kutluyor. (Samsung’un Yeni Tableti Hakkında Her Şey)

2009 Eylül ayında kullanıma açılan Samsung Apps, Türkiye de dahil olmak üzere 109 ülkede kullanıcılara sınırsız eğlence ve uygulama seçeneği sunuyor.

 

Samsung Apps 109 ülkede kullanılıyor

Bada İle Gelişti

Samsung’un Bada platformlu ilk akıllı telefonu olma özelliği taşıyan Samsung Wave’in Haziran ayında piyasaya sunulmasının ardından, kullanıcılar tarafından 14 milyondan fazla Bada uygulamasının Samsung Apps’ten indirildiği tespit edildi.

Samsung Electronics; oyunlar, sosyal ağlar, e-kitaplar ve sağlıkla ilgili uygulamalarının yanı sıra, daha fazla yerel uygulamaya yer vermeyi hedefliyor.

Samsung, gelecek dönemlerde piyasaya sunacağı Bada platformlu cihazlar ile, Samsung Apps’i desteklemeyi sürdürecek.

:: Samsung uygulamalarını kullanıyor musunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/171848-samsung-apps-1-yasinda.html

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Apps 1 Yaşında! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Apps 1 Yaşında! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Apps 1 Yaşında! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "