Okunma

Samsung Apps Şimdi Türkiye’de!


04 Mart 2010 Perşembe 06:27
Samsung Apps Şimdi Türkiye’de!

Samsung Apps’in İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya, Singapur, Brezilya ve Çin‘deki başarısının ardından Samsung, Samsung Apps ile Türkiye’de kullanımı kolay ve güçlü akıllı telefon deneyimini yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Kullanıcılar GPRS, 3G ya da Wi-Fi bağlantıları aracılığıyla pratik uygulama menülerinde uygulamaları indirmeden önce tek bir tıkla gezebiliyor.

Samsung Apps; bilgisayar ya da mobil cihaz yardımıyla indirilebilecek oyun, eğlence ve yardımcı programlar gibi çok sayıda ve çeşitte Akıllı Telefon uygulamalarını barındırıyor.

Mobil cihazların içeriğini zenginleştirecek bu uygulamalar, dünyanın birçok ülkesindeki uygulama geliştiricileri tarafından oluşturulmakta (Dev Şirketlere Rekabet Davası).

 

Türkiye’deki kullanıcılar samsungmobile.com’dan WAP aracılığıyla Samsung Apps uygulamasını indirebiliyor.

 

İstenilen her yerde ve her zaman uygulamalara erişimi mümkün kılan Samsung Apps, ödemeli uygulamaların yanı sıra, ücretsiz uygulamalar başta olmak üzere kullanıcılarına çok sayıda avantaj sunuyor. Kredi kartıyla güvenli ve kolay ödeme olanağı sağlayan Samsung Apps, satın alınan ürünlerin bir yıl içinde tekrar indirilmesine de olanak tanıyor.

Kullanıcılara özel kampanya ve etkinliklerin de düzenleneceği Samsung Apps içerisinde yer alan Satış Ofisi’ne kaydolarak kullanıcılar tarafından geliştirilecek ürünlerin satılması da mümkün oluyor (Samsung Wave İddialı Geliyor).

Mart ayından itibaren Türkiye’deki cep telefonları, Samsung Apps uygulaması önceden yüklenmiş olarak satışa sunulacak. Kullanıcılar, doğrudan PC’lerinde uygulama aramalarına ve diledikleri uygulamaları da indirmelerine olanak sağlayacak olan yeni yazılım paketi Kies’in de avantajlarından yararlanabilecek.

Bu yazılım sayesinde uygulamalar, PC ile cep telefonu senkronize edildiğinde cep telefonuna kurulacak ve uygulama indirme işlemlerinde yedekleme görevi görecek.

:: Samsung’un kendi uygulama alanının olması sizce bir avantaj mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Apps Şimdi Türkiye’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Apps Şimdi Türkiye’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Apps Şimdi Türkiye’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "