Okunma

Samsung BX1930N İle Sihirli Açılar


10 Kasım 2010 Çarşamba 21:20
Samsung BX1930N İle Sihirli Açılar

Samsung’un yeni LED monitörü BX1930N sahip olduğu en yüksek seviyede kontrast oranı ile renkleri daha zengin sunuyor. (A’dan Z’ye Monitörler)

Halojen ve kurşun maddeleri içermeyen, geri dönüştürülebilir, daha az enerji tüketimi yapacak şekilde tasarlanmış olan Samsung BX1930N, geleneksel CCFL monitörlere göre çok daha çevre dostu.

Samsung BX1930N, 5ms’lik tepki süresi sayesinde hızlı ve hareketli film sahnelerinde bulanıklaşma gibi sorunlar göstermiyor.

 

Samsung’un yeni monitöründe izleme açısı için farklı modlar var

 

Her Açıdan İzleyin

Samsung BX1930N’in Magic Angle (Sihirli Açı) özelliği izlediğiniz filmin daima göz hizanızda olmasını ve sizin de rahat olmanızı garantiliyor.

BX1930N monitörünüzü nereye koyarsanız koyun, 5 farklı moddaki açı yönetimi izleme açınızı genişletmenize olanak sağlayarak ekranın daima doğrudan sizin görüş hizanıza göre ayarlı olmasını mümkün kılıyor.

:: Monitörünüzün oturduğunuz yere göre açısı nasıl?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung BX1930N İle Sihirli Açılar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung BX1930N İle Sihirli Açılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung BX1930N İle Sihirli Açılar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "