Okunma

Samsung’tan Tasarruflu Yazıcı


17 Ocak 2011 Pazartesi 10:11
Samsung’tan Tasarruflu Yazıcı

Samsung’un yeni çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcısı CLX-3185FN, tek dokunuş özelliği ile kullanım kolaylığı sağlıyor. (Yazıcılarda Lider Kim?)

Çok yönlü Samsung CLX-3185FN, tüm fonksiyonlarına rağmen kompakt tasarımı ile de az yer kaplayarak istediğiniz her yere kolayca yerleştirmenizi ve kullanmanızı sağlıyor.

Yeni yazıcının boyutları ofislerde kullanım için çok uygun

Eco-Copy

CLX-3185FN’in yazıcı panelinin önüne, erişimi kolay bir şekilde yerleştirilmiş Eco-Copy tuşu sayesinde tasarruf sağlayabiliyorsunuz.

2up/4up mono veya renkli baskı modlarından birisini seçtiğiniz zaman CLX-3185FN, çoklu sayfaları tek bir çıkışta bir araya getiriyor ve böylece zaman, kağıt, toner ve para tasarrufu sağladığı gibi çevre korumasına da destek oluyor.

Samsung CLX-3185FN’nin ağ yeteneği sayesinde ofisteki tüm kullanıcıların tek bir noktadan çıkış alabiliyorsunuz.

:: Ofis içinde kullanacağınız yazıcının nasıl özellikleri olmasını beklersiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung’tan Tasarruflu Yazıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’tan Tasarruflu Yazıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’tan Tasarruflu Yazıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "