Samsung Display Galaxy Fold için sinyali verdi


19 Haziran 2019 Çarşamba 23:00
Samsung Display Galaxy Fold için sinyali verdi

Son zamanlarda tam bir yılan hikayesine dönen Samsung Galaxy Fold, ekranında bulunan önemli sorunlardan dolayı ertelenmişti. Pek çok şirketin ön siparişleri iptal ettiği modelin ne zaman satışa sunulacağı halen tam olarak bilinmese de, Samsung Display Galaxy Fold için sinyali verdi!

Samsung Display : Galaxy Fold satışa sunulmaya hazır!

Samsung Display Başkan Yardımcısı Kim Seong-cheol uzun süredir merakla beklenen katlanabilir telefon modeli Galaxy Fold hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Pek çok ekran sorununun üstesinden geldiklerini belirten Kim, katlanabilir telefon modelinin satışa hazır olduğunu belirtti. Başkan Yardımcısı modelin satışa sunulmasının ardından pek çok kişinin gözdesi konumuna geleceğini de konuşmasına ekledi.

Kim Seong-cheol modelin satışa sunulmaya hazır olduğunu belirtse de, modelin ne zaman satışa sunulacağına dair herhangi bir açıklama yapmadı. Geçtiğimiz günlerde resmi açıklama yapan Samsung yetkilileri, yeni modelin önümüzdeki ay tanıtılacağı yönündeki iddiaları yalanlamıştı. Yetkililer bu konu hakkında önümüzdeki haftalarda bir açıklama yapacaklarını da resmi açıklamaya eklemişlerdi.

Daha önceden ortaya çıkan sızıntılar ise söz konusu modelin satışa sunulmasının birkaç ay daha sürebileceğini işaret ediyordu. Şu an için halen bir belirsizlik durumu bulunsa da, ilerleyen süreçlerde daha net bilgiler geleceğini söyleyebiliriz.

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Display Galaxy Fold için sinyali verdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Display Galaxy Fold için sinyali verdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Display Galaxy Fold için sinyali verdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "