Okunma

Samsung, Dünya Fotoğraf Gününü Unutmadı


20 Ağustos 2013 Salı 11:04
Samsung, Dünya Fotoğraf Gününü Unutmadı

Samsung Electronics Türkiye, Dünya Fotoğraf Günü’nü; NXClub üyeleri ve fotoğraf dünyasının usta isimlerini konuk ettiği etkinlikle kutladı. 19 Ağustos’ta gerçekleştirilen tekne gezisine; Samsung Electronics Türkiye Dijital Görüntülemeden Sorumlu Satış ve Pazarlama Müdürü Cenk Güler ev sahipliği yaptı.

Samsung’un NX Serisi fotoğraf makineleri sahiplerini bir araya getirmek amacıyla kurduğu NXClub platformunun üyelerinin davet edildiği etkinliğe; fotoğraf duayenleri, İzzet Keribar, Gültekin Çizgen, Ozan Sağdıç, Yusuf Tuvi, Güler Ertan, Halim Kulaksız, Ersin Alok, Sıtkı Fırat ve Nadir Ede katılım gösterdi.

Samsung Electronics Türkiye Dijital Görüntülemeden Sorumlu Satış ve Pazarlama Müdürü Cenk Güler etkinlikte gerçekleştirdiği konuşmada; “Öncelikle fotoğrafçılıkla ilgilenen ve bu sektörün gelişmesi için emek veren herkesin Dünya Fotoğrafçılık Günü’nü içtenlikle kutluyorum. Samsung olarak; fotoğraf makineleri sektörü, özellikle son zamanlarda daha da önem arz eden, öncelikli odak noktalarımızdan birini oluşturuyor. Fakat odaklandığımız konu sadece bu sektörün teknolojisi ile kısıtlı değil. Türkiye’de fotoğrafçılık sanatının ve fotoğrafçılığa emek verenlerin hak ettiği değeri görebilmesi ve daha da ilerleyebilmesi adına; son teknolojiler ile geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerimize ek olarak, gerçekleştirdiğimiz projelerle de kendilerine destek sağlamayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda; NX serisi ürünlerimizin sahiplerini bir araya getirdiğimiz ve fotoğrafçılık üzerine paylaşımda bulundukları NXClub platformumuz bizim için çok değerli. Böyle anlamlı bir gün vesilesiyle; yıllarını fotoğrafçılığa vermiş ve benzersiz eserlere imza atmış fotoğraf ustaları ve fotoğraf severleri bir araya getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Türkiye’nin fotoğraf duayenlerinden Gültekin Çizgen etkinlikte gerçekleştirdiği konuşmasında: ‘Samsung’un, 19 Ağustos Dünya Fotoğraf Günü’ne özel düzenlediği bu davet ile bizleri bir araya getirmesinden ötürü çok mutluyuz. Fotoğraf sanatçıları ve fotoğraf severleri değerli katkılarıyla destekleyen ve yanımızda olan Samsung’a, bu özel davet vesilesiyle teşekkürlerimizi sunuyoruz’ dedi.


:: Dünya Fotoğraf Günü’nü daha önce duymuş muydunuz?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung, Dünya Fotoğraf Gününü Unutmadı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung, Dünya Fotoğraf Gününü Unutmadı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung, Dünya Fotoğraf Gününü Unutmadı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "