Okunma

Samsung’dan güvenli e-posta uygulaması geliyor


05 Temmuz 2019 Cuma 10:29
Samsung’dan güvenli e-posta uygulaması geliyor

Geçtiğimiz aylarda Samsung telefon kullanıcıları Google’dan bir e-posta aldı. Google, Samsung kullanıcılarını cihazlarındaki standart e-posta uygulamasının güvensiz olduğunu bildirerek uyardı. Şirket ise bu durumun önüne Samsung Email Plus isimli yeni e-posta uygulaması ile geçecek.

Samsung Email Plus ismiyle yeni e-posta uygulamasını sunacak!

Samsung’un e-posta uygulamasındaki güvenlik sorunu birçok akıllı telefon kullanıcısını tedirgin etmişti. Google’ın da kullanıcılara güvenlik sorunu ile ilgili e-posta göndermesiyle de sorun oldukça ciddileşti.

İlk başlarda Samsung, sorunun basit ve çözülebilir bir hata olduğunu iddia etse de, güvenlik konusundaki şikayetlerin artmasıyla farklı çözüm yolları planlamaya başladı.

Samsung ise bu sorunu e-posta uygulamasına dağıtacağı güncellemelerle çözemeyeceğini düşünerek, yeni bir karar aldı. Şirketin kısa süre içerisinde kullancılara yeni e-posta uygulamasını sunması bekleniyor.

Samsung Email Plus ismiyle daha güvenli bir e-posta uygulaması sunacak! - ShiftDelete.Net (1)

LetsGoDigital tarafından sızdırılan rapora göre Samsung’un yeni e-posta uygulaması ‘Email Plus’ ticari markasıyla kullanıcılara sunulacak. Ayrıca uygulamanın da Samsung Galaxy Note 10 ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Ayrıca bu uygulama Google Play Store‘da listelenmiş olsa da, yalnızca Samsung tarafından yapılan akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumlu olarak kullanıcılara sunulacak. Bu nedenle bu uygulamayı Android kullanıcıların hepsi kullanamayacak.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Samsung’dan güvenli e-posta uygulaması geliyor”

  1. Anonim dedi ki:

    Sonunda samsung da maillerimizin içeriğinden faydalanamak istiyor deseydiniz.

    1. Anonim dedi ki:

      Git 3310 kullan

" Samsung’dan güvenli e-posta uygulaması geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’dan güvenli e-posta uygulaması geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’dan güvenli e-posta uygulaması geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "