Okunma

Samsung En İyi Şirketler Listesinde


08 Mart 2010 Pazartesi 12:31
Samsung En İyi Şirketler Listesinde

Ünlü ekonomi dergisi, Fortune, her yıl gerçekleştirdiği En Beğenilen 50 Şirket araştırmasının sonuçlarını açıkladı. 

Samsung Electronics, derginin yaptığı araştırmada dünyanın en beğenilen 2. teknoloji şirketi seçild. Öte yandan firma, genel sıralamada da 42. sırada yer aldı.

Güney Kore’nin en beğenilen şirketi

Elektronik kategorisinde bir çok rakibini geride bırakarak ikinci sıraya yerleşen Samsung Electronics, aynı zamanda Güney Kore‘nin en beğenilen şirketi seçildi.

Fortune dergisinin yaptığı bu araştırma  dünyanın dört bir yanından seçilen 1400 şirket ile başlıyor. Daha sonra her uluslararası endüstriden en büyük 15 ve her endüstriden 10 şirketin seçilmesiyle 33 ülkeden 667 şirkete indirilen araştırmada 4 bin 170 yönetici ve direktör, belli kriterlere göre seçim yapıyor.

:: Samsung’un bu başarısı ilginizi çekti mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung En İyi Şirketler Listesinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung En İyi Şirketler Listesinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung En İyi Şirketler Listesinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "