Okunma

Samsung Fun Club’ta Online Oyun Keyfi


02 Eylül 2009 Çarşamba 07:33
Samsung Fun Club’ta Online Oyun Keyfi

MMORPG türleri arasında en çetin karşılıklı mücadelelerin verildiği amansız bir dünya olan Knight Online ile yoğun ve hızlı savaşlarıyla adrenali yüksek modern bir FPS taktik oyunu olan War Rock’a artık Samsung Fun Club portalinden ulaşılabilecek. Oyun tutkunları oyunla ilgili güncellemeleri Samsung Fun Club üzerinden takip edebilecek ve isterlerse alışveriş de yapabilecekler.

 

Deneyim kazandıkça oyuncunun mevkisi yükseliyor, yeni teçhizatlara ulaşıyor, hatta General rütbesine kadar yükselebiliyor!

 

War Rock Dünyanın en ölümcül silahları ile donanmış ve en tehlikeli araçlarını kontrol eden oyuncular havada, karada ve denizde olmak üzere hikaye ile şekillenen üç öldürücü oyun modunda saldırıya geçiyorlar. Oyun, ücretsiz oynanabiliyor (free2play) ve ücretsiz olarak indirilebiliyor (free2download). Dolayısıyla oyuncular vakit kaybetmeden dünyanın farklı yerlerinden diğer oyuncular ile mücadeleye başlayabiliyor.

 

Knight Online bu gözü pek savaşların yanı sıra oyuncularına yamalar halinde düzenli güncellemeler göndererek savaş heyecanını her hafta daha da artırıyor.

 

Knight Online Dünyası ise MMORPG türleri arasında en çetin karşılıklı mücadelelerin verildiği amansız bir dünya. Önce kendine bir ulus seçen oyuncular, soylu El Morad krallığı ile korkunç Karus arasında destansı savaşa katılarak birbirine ardına gelen mücadelelerle onurları adına savaş veriyorlar. Oyuncular isterlerse klanlar kurabiliyor, Şövalye unvanına erişmeye çalışıyor, savaş yeteneklerini artırmak için çeşitli maceralara atılıyor, hatta kendi uluslarının kralı bile olabiliyorlar.

 

Online oyun dünyasının en yenilerinden biri olan Runes Of Magic’de, Samsung Fun Club sayfalarından kullanıcılar ile buluşuyor.

 

Runes of Magic ücretsiz olarak indirilebilen ve aylık abonelik ücreti olmayan çok oyunculu online bilgisayar fantezi oyunu (MMORPG) olarak oyuncuları yepyeni heyecanlara sürüklüyor. Runes of Magic’in Türkiye versiyonu, mevcut versiyonundan, oyun dilinin Türkçe olması ve Türk kültürel öğelerinden esinlenerek tasarlanması açısından farklılık gösteriyor. Runewaker ve GamersFirst ekipleri Türk kültürünün izlerini ve etkisini Runes of Magic‘e yansıtmak için çok özenli bir çalışma yürüttüler.

:: En çok hangi oyun ilginizi çekti?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Fun Club’ta Online Oyun Keyfi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Fun Club’ta Online Oyun Keyfi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Fun Club’ta Online Oyun Keyfi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "