Samsung Galaxy Fold 2 için sürpriz olasılık


30 Aralık 2019 Pazartesi 07:00

Galaxy S11 modelinin 11 Şubat 2020 tarihinde tanıtılacağı yönündeki iddialar teknoloji gündemini sarmıştı. Güney Kore’nin önemli haber kaynaklarından birisi olan Yonhap, Samsung Galaxy Fold 2 satış tarihi için ortaya önemli bir iddia ortaya attı.

Samsung Galaxy Fold 2 satış tarihi değişebilir

Daha önce Galaxy S10 ve Galaxy Fold ikilisi aynı etkinlikte tanıtılmıştı. Bu bağlamda Galaxy S11 ile Galaxy Fold 2’nin de aynı anda kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Kısacası Galaxy S11’in çıkış tarihi ve Galaxy Fold 2’nin satış tarihi değişebilir.

Henüz doğrulanmayan yeni satış tarihi, Samsung’un yeni katlanabilir telefonunu Galaxy S11’in önüne geçirecek. Zira Yonhap, Samsung’un 2019 Motorola Razr rekabeti yüzünden bir an önce hareket geçmek istediğini belirtti.

Samsung Galaxy Fold 2 satış tarihi

Buna göre Galaxy Fold 2, Galaxy S11 modelinden önce satışa sunulabilir. Motorola Razr 2019’un kullanıcılardan gelen yoğun talep sebebi ile ertelenmesi, Samsung yetkililerinin elini çabuk tutmasına yol açmış olabilir.

Hatırlanacağı üzere Galaxy Fold’un çıkışı tasarımsal sorunlardan dolayı ertelenmişti. Bu yüzden pek de etkili olamayan bu modelin ikincisi ne kadar etkili olacak hep birlikte göreceğiz.

Samsung Galaxy Fold 2

Kapaklı bir tasarıma sahip olan yeni model, Samsung’un yeni amiral gemisi olmayacak gibi duruyor. Görüntülerde yer alan yeni modelin arkasında sadece 2 adet kamera bulunuyor. Kameraların 108 Megapiksel olduğu söyleniyor.

Galaxy S11 ile ortak özelliklere sahip olan Galaxy Fold 2, 5x yakınlaştırma sensörlerine de ev sahipliği yapacak. Son olarak bu cihazın fiyatı yaklaşık 1000 dolar olabilir. Önümüzdeki günlerde daha net bilgilere ulaşmayı umuyoruz.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Samsung Galaxy Fold 2 için sürpriz olasılık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Galaxy Fold 2 için sürpriz olasılık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Galaxy Fold 2 için sürpriz olasılık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!