Okunma

Samsung Galaxy Fold 2 yerine Galaxy Z Flip gelebilir


12 Ocak 2020 Pazar 21:00
Samsung Galaxy Fold 2 yerine Galaxy Z Flip gelebilir

Samsung, geçtiğimiz haftalarda Galaxy S20 modelinin tanıtım tarihini açıklamıştı. Bazı kaynaklar Galaxy S20 modeliyle birlikte tanıtılması beklenen katlanabilir cihazın isminin Galaxy Z Flip olacağını iddia ediyor.

Samsung, katlanabilir cihazın ismini Galaxy Fold 2 yapmayabilir

Galaxy S20 modelinin tanıtım tarihine yaklaşırken artan sızıntı haberleriyle birlikte katlanabilir cihazla ilgili gelişmeler de yaşanıyor. Bir süredir Galaxy Fold 2 ismiyle anılan katlanabilir cihazın farklı bir isimle geleceği konuşulmaya başlandı.

Yeni Galaxy S ailesinin ismi neredeyse kesinleşti. Ancak şirket katlanabilir cihazla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmuyor. Birkaç gün önce CES etkinliğinden sızdırıldığı iddia edilen bir görsel paylaşılmıştı. Bu görselde cihaz ismi Galaxy Bloom olarak yer alıyor.

Samsung Galaxy Fold 2 yerine Galaxy Z Flip ismi gelebilir

Samsung’un bu tarz bir isimle piyasaya çıkması pek olası gözükmüyor. Galaxy Bloom ismi projenin kod adı olarak düşünülebilir. Twitter kullanıcı Ice Universe yeni katlanabilir cihazın Galaxy Z Flip olacağını iddia etti.

Sızdırılanlar arasında 8K video kayıt, 5G, Snapdragon 855 gibi özellikler de yer alıyor. Ayrıca Galaxy Z Flip modelinde 10MP öz çekim kamerasının yer alacağı da belirtiliyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Galaxy Fold 2 yerine Galaxy Z Flip gelebilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Galaxy Fold 2 yerine Galaxy Z Flip gelebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Galaxy Fold 2 yerine Galaxy Z Flip gelebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "