Okunma

Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü sızdırıldı!


21 Haziran 2019 Cuma 17:00
Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü sızdırıldı!

Son zamanlarda pek çok markanın üst düzey akıllı telefonlarında, araba markasına odaklanan özel sürümlerinin satışa sunulduğunu gördük. Yeni gelişmelere göre benzer bir Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü sızdırıldı.

Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü : Tesla Edition

Weibo üzerinden paylaşım yapan bir blog sahibi, satışa sunulacağını iddia ettiği Galaxy Note 10 Tesla Edition modeline ait fotoğrafları da platform üzerinden yayınladı. Şu an için iddianın doğruluğu hakkında hemen hemen hiçbir bilgi bulunmamasına karşın, modele ait fotoğrafların daha önceki sızıntılarla uyuştuğunu görüyoruz.

Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü

 

Bununla birlikte modelin en dikkat çekici taraflarından birisi ise, arka kasaya konumlandırılmış olan Tesla logosu. Ayrıca arka kasada fırçalanmış bir metal kaplamanın bulunduğu da iddia ediliyor. Modelin kendisine tasarımsal farklar bulunurken, Galaxy Note modellerinin ayrılmaz parçası olan S Pen’de bir farklılık olmamasını beklemek yanlış olur. Kalem üzerinde de Tesla’dan bildiğimiz renkler kaplama olarak kullanılmış durumda.

Bu noktada Samsung’un Tesla ile anlaşması çok garip bir durum olmayabilir. Benzer şekillerde Huawei’nin Porsche ile, OnePlus’ın McLaren ile ve Oppo’nun bile Lamborghini ile anlaşmaları bulunuyor. Bazı markalar bu sürümlere ekstra birkaç özellik ekleyebilmekte. Benzer bir durumun Galaxy Note 10 modelinde olup olmayacağı ise şu an için bilinmiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü sızdırıldı!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Otonom modu da olursa tadından yenmez.. 😄

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  güneş enerjili şarj destekleyecekmiş, kesin bilgi yayalım 🙂

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Yine iyi saçmalamıslar yorumlara. Klavyesi olan konuşuyo.

 4. cemal34 dedi ki:

  Sızdırma diye birşey yoktur reklam vardır.

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bi telefon çıksın sonra özel sürümünü yayınlarsınız.

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Muhtemelen pili daha büyük olur

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Tesladan ne Hayır gördük ki samsung ile işbirliğinden görelim

" Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü sızdırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Galaxy Note 10 özel sürümü sızdırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "