Okunma

Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayınlandı!


23 Ocak 2018 Salı 13:59
Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayınlandı!

Galaxy Note 8 için yeni bir güncelleme daha yayınlanmış durumda. Samsung‘un üst seviye amiral gemisi Galaxy Note 8, aldığı yeni güncelleme ile birçok güvenlik açığının önüne geçiyor.

Yayınlanan yeni güncellemeyle beraber Samsung, yazılımında bulunan 13 güvenlik açığına ve 6 Android güvenlik sorununa karşı önlem aldı. Ayrıca güncelleme ile beraber birçok Ocak ayı hata düzeltilmesi yapıldı.

Galaxy Note 8 güncel kalmaya devam ediyor!

galaxy note 8

Yayınlanmış olan bu yeni güncellemenin boyutu ise 707.5 MB olarak karşımıza çıkıyor. Bu boyuta sahip güncellemeler sadece güvenlik ekiyle kalmayarak birçok yeniliğin gelmesini de sağlayabilir.

Şu an için sadece Fransa‘da sunulan güncelleme ilerleyen zamanlarda Avrupa kıtasının genelinde yayınlanması ve ülkemiz kullanıcıları içinde sunulması bekleniyor. Yeni güncellemeyi denetlemek istiyorsanız cihazınızın Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım Güncellemeleri bölümüne girip kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

:: Yeni güvenlik güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Yorum yazın

1 yorum - “Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayınlandı!”

  1. Caner dedi ki:

    En iyisi Samsung kendisi için güncelleme yapıp berbat işlemcisi ve batarya konfigürasyonunu yenimeli…

" Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "