Okunma

Samsung Galaxy S6 Görseli Sahte Çıktı


14 Aralık 2014 Pazar 08:00
Samsung Galaxy S6 Görseli Sahte Çıktı

Bir süredir hakkında yeni bilgilerin gelmeye devam ettiği sıradaki Samsung amiral gemisi Galaxy S6 bildiğiniz gibi Project Zero adı altında geliştiriliyor. Daha doğrusu Samsung’un yeni amiral gemisinin tasarımını baştan sona değiştireceği ve bu sebepten de cihazı Project Zero olarak çağırdıkları biliniyor.

:: Galaxy S6, AnTuTu’da Gözüktü!

:: Galaxy S6’nın İlk Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 olduğu iddia edilen bir fotoğraf ortaya çıkmış, tasarım konusunda kafaları karıştırmıştı. Bugün ortaya çıkan bir başka görsel ile durumu açıklığa kavuşturdu. Yeni nesil amiral gemisi Galaxy S6 olduğu iddia edilen cihaz, aslında Samsung Galaxy Alpha’nın Photoshop’lu hali çıktı.

14-12/13/fake-galaxy-s6.png

Yayınlanan yeni görseldeki el, telefon ve arka plan tamamı ile S6 olduğu iddia edilen fotoğraf ile aynıyken, Photoshop sayesinde renklerde oynama yapıldığı gözleniyor.

:: Galaxy S6’dan Yeni Ekran Görüntüsü

Bakalım Samsung sıradaki amiral gemisini, adı Galaxy S6 olsun ya da olmasın, ne tür yenilikler ve tasarımsal tercihler ile karşımıza çıkartacak.

:: Galaxy S6 gerçekten de radikal değişiklikler içerecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Samsung Galaxy S6 Görseli Sahte Çıktı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    soldaki olsa güzel olurmus 😀

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Zaten S6’da Alpha’nın PhotoShoplu hali olacak 🙂

  3. SDN Okuru dedi ki:

    bence adını projeckt zero koymalarının nedeni ilk cıhazlarını çıkartırlarken deneyipte başaramayıp bizden sakladıkları bi tasarım olacak

" Samsung Galaxy S6 Görseli Sahte Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Galaxy S6 Görseli Sahte Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Galaxy S6 Görseli Sahte Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "