Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı


31 Mayıs 2020 Pazar 23:59
Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı

Samsung’un yeni akıllı saatinde olacağı tahmin edilen bazı özellikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Yakın zaman önce ortaya çıktığı kadarıyla fiziksel çerçeve yani bezel olacağı söylenen yeni akıllı saat için heyecan artmaya devam ediyor. Samsung Mobile’a göre, Samsung’un yakın zaman içinde tanıtması beklenen Samsung Galaxy Watch 2 modelinde aynı zamanda şık bir tasarımın da benimsenmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Watch 2 modelinde fiziksel çerçeve olacak

Geçen yıldan beri hakkında birçok dedikodu çıkan akıllı saat modeli için ortaya çıkan yeni bir detay bulunuyor. Samsung geçen yıl iki yeni akıllı saatini piyasaya sürmüştü.

Galaxy Watch Active ve Galaxy Watch Active 2 olarak kullanıcı karşısına çıkan akıllı saatlerde fiziksel bir çerçeve bulunmuyordu. Dokunmatik ekranın yer aldığı akıllı saatlerde sanal bir çerçeve tasarımı tercih edilmişti.

Samsung’un üzerinde çalıştığı ve henüz ismi tam olarak kesinleşmediği için Galaxy Watch 2 olarak adlandırılan yeni akıllı saat modelinde döndürülebilir fiziksel bir çerçeve bulunacağı aktarılıyor. Bir önceki jenerasyonunda da yer alan Bezel olarak adlandırılan çerçeve detayı yeni modelde de olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy Watch 2

Bu tarz bir tasarıma yer verilmesinin nedeni ise geleneksel saatlerden vazgeçemeyenleri akıllı saat konforunda, geleneksel saat görünümünde bir ürün sunmak olabilir. Galaxy Watch 2 için teknik detaylar da henüz bilinmiyor ancak saatin 44 mm ve 46 mm boyutlandırmasında sunulacağı tahmin ediliyor.

Bunların yanında gelişmiş özellikler ile karşımıza çıkacak bu saatin elbette fiyatı da önceki modellere göre daha yüksek olacak. Akıllı saat modelinin ise bu yılın ağustos ayında diğer çıkması beklenen cihazlarla birlikte tanıtılması bekleniyor. Galaxy Note 20 serisi, Galaxy Fold 2, Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7 Plus gibi Samsung’un yeni cihazları da tanıtılacak.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  2. 2 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  3. 3 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  4. 4 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  5. 5 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  6. 6 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  7. 7 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  8. 8 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  9. 9 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  10. 10 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)