Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı


31 Mayıs 2020 Pazar 23:59
Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı

Samsung’un yeni akıllı saatinde olacağı tahmin edilen bazı özellikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Yakın zaman önce ortaya çıktığı kadarıyla fiziksel çerçeve yani bezel olacağı söylenen yeni akıllı saat için heyecan artmaya devam ediyor. Samsung Mobile’a göre, Samsung’un yakın zaman içinde tanıtması beklenen Samsung Galaxy Watch 2 modelinde aynı zamanda şık bir tasarımın da benimsenmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Watch 2 modelinde fiziksel çerçeve olacak

Geçen yıldan beri hakkında birçok dedikodu çıkan akıllı saat modeli için ortaya çıkan yeni bir detay bulunuyor. Samsung geçen yıl iki yeni akıllı saatini piyasaya sürmüştü.

Galaxy Watch Active ve Galaxy Watch Active 2 olarak kullanıcı karşısına çıkan akıllı saatlerde fiziksel bir çerçeve bulunmuyordu. Dokunmatik ekranın yer aldığı akıllı saatlerde sanal bir çerçeve tasarımı tercih edilmişti.

Samsung’un üzerinde çalıştığı ve henüz ismi tam olarak kesinleşmediği için Galaxy Watch 2 olarak adlandırılan yeni akıllı saat modelinde döndürülebilir fiziksel bir çerçeve bulunacağı aktarılıyor. Bir önceki jenerasyonunda da yer alan Bezel olarak adlandırılan çerçeve detayı yeni modelde de olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy Watch 2

Bu tarz bir tasarıma yer verilmesinin nedeni ise geleneksel saatlerden vazgeçemeyenleri akıllı saat konforunda, geleneksel saat görünümünde bir ürün sunmak olabilir. Galaxy Watch 2 için teknik detaylar da henüz bilinmiyor ancak saatin 44 mm ve 46 mm boyutlandırmasında sunulacağı tahmin ediliyor.

Bunların yanında gelişmiş özellikler ile karşımıza çıkacak bu saatin elbette fiyatı da önceki modellere göre daha yüksek olacak. Akıllı saat modelinin ise bu yılın ağustos ayında diğer çıkması beklenen cihazlarla birlikte tanıtılması bekleniyor. Galaxy Note 20 serisi, Galaxy Fold 2, Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7 Plus gibi Samsung’un yeni cihazları da tanıtılacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Galaxy Watch 2 ile gelecek çerçeve detayı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme
  2. 2 iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog! iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog!
  3. 3 Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım? Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım?
  4. 4 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
  5. 5 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
  6. 6 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
  7. 7 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
  8. 8 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
  9. 9 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
  10. 10 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar