Okunma

Samsung Galaxy Xcover 4 güvenlik güncelleştirmesi aldı!


11 Şubat 2018 Pazar 23:59
Samsung Galaxy Xcover 4 güvenlik güncelleştirmesi aldı!

Günümüzde herkes Oreo güncellemesine odaklanmışken Samsung, giriş ve orta sınıf segmentindeki telefonlara Şubat 2018 güvenlik düzeltme eki güncelleştirmesini yayınladı. Galaxy Xcover 4, donanım özellikleri olarak giriş ve orta segmente hitap edildiği biliniyor. Bu güvenlik düzeltme güncelleştirmesi diğer telefonlara da gelebilir. Galaxy Xcover 4 güvenlik güncelleştirmesi hakkında tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Galaxy Xcover 4 güvenlik güncelleştirmesi ve detayları

Samsung, sadece amiral gemisi telefonlarına güncelleştirme yapmakla kalmayıp, giriş ve orta segment telefonlarda da güncelleme yapıyor.

galaxy xcover 4 güvenlik güncelleştirmesi sdn

Samsung, Galaxy Xcover 4 için yaptığı Şubat 2018 güvenlik güncellemesini OTA yoluyla cihazlara dağıttı ve güncellemenin sürüm numarası G390FXXU2ARA5 olarak belirtiliyor. Ayrıca güncelleme, yalnızca İsrail‘de yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte Samsung, Android işletim sistemindeki beş kritik güvenlik açığını ve yazılımında keşfedilen olası hataları da düzeltmeyi amaçlıyor.

Eğer sizde çok dayanıklı Galaxy Xcover 4 modeline sahipseniz, Ayarlar » Yazılım güncelleme menüsüne üzerinden güncellemenin telefonunuz için mevcut olup olmadığını kontrol edebilirsiniz .

::Samsung, giriş ve orta segment telefonlara Oreo ya da başka bir güncelleme yapar mı?
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Galaxy Xcover 4 güvenlik güncelleştirmesi aldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Galaxy Xcover 4 güvenlik güncelleştirmesi aldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Galaxy Xcover 4 güvenlik güncelleştirmesi aldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "