Okunma

Samsung, Gear 360’ın yeni sürümünü tanıttı!


29 Mart 2017 Çarşamba 15:57
Samsung, Gear 360’ın yeni sürümünü tanıttı!

Geçtiğimiz yıl 360 derecelik video kaydı yapabilen Gear 360 adlı kamerasını tanıtmasının ardından Samsung, Galaxy S8+ ve Galaxy S8+‘ın tanıtılacağı etkinlikte Gear 360‘ın yeni sürümünü de duyurdu.

Yeni Gear 360 ile 4K video kaydı!

Öncelikle Samsung‘un etkinlik sırasında Gear 360‘ın fiyatlandırması ya da piyasaya çıkış tarihi hakkında hiçbir detay vermediğini belirtelim. Yeni Gear 360’ın en büyük özelliği ise 4K video kaydı yapabilmesi ve canlı yayın yapabilme desteği vermesi.

17-03/29/gear3602.png

Bunun dışında tasarımında da bir yeniliğe gidildi ve daha önceki sürümle birlikte gelen tripod artık ortadan kaldırıldı. Bunun yerine kullanıcıların direkt olarak elleriyle tutabilecekleri ve üzerinde çeşitli düğmeler bulunan bir sap ile tümleşik durumda. Cihazın boyutları da bir önceki sürümüne göre oldukça küçültülmüş ve bu şekilde içerik üreticilerinin daha rahat kullanabilmesi hedeflenmiş.

Samsung’un yeni 360 derecelik kamerası Gear 360 hakkında şimdilik elimize ulaşan bilgiler bunlar. Cihazın çıkış tarihi ve fiyatı belli olduğunda sizlere iletiyor olacağımızı belirtelim. Fiyat konusunda da bir önceki sürüm gibi 350 Dolar seviyesinde bir fiyat beklendiğinin de altını çizelim.

:: Samsung Gear 360 hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Samsung, Gear 360’ın yeni sürümünü tanıttı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Çok beğendiğim, yenilikçi bir teknoloji. İnşallah daha çok geliştirirler.

" Samsung, Gear 360’ın yeni sürümünü tanıttı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung, Gear 360’ın yeni sürümünü tanıttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung, Gear 360’ın yeni sürümünü tanıttı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "