Samsung Gear Sport Sızdırıldı!


12.08.2017 13:00:00
Samsung Gear Sport Sızdırıldı!

Giyilebilir cihazlar arasında hatırı sayılır bir yere sahip olan Samsung, bu konuda çalışmalarına Gear Sport ile hız kesmeden devam ediyor. Melez bir akıllı saatle karşımıza çıkacağı söylenen Samsung’un yeni cihazından ilk sızıntılarda gelmeye başladı.

İşte Samsung Gear Sport!

Daha önceleri Samsung’un melez bir akıllı saat üzerinde çalıştığı gündemde düşmüşken, şirketin spor ve günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak tek bir cihaz geliştirme çabasında olduğu konuşulmuştu.

FCC sertifikasını alırken karşımıza çıkan Gear Sport ise bahsedilen melez cihaz olabilir. Keza şematik çizime baktığımızda cihazın arka tasarımını görüyoruz. Bu çizimden yola çıkarak cihazın yuvarlak bir tasarıma sahip olacağını söylemek mümkün.

17-08/12/samsung-gear-sport-sdn.jpg

Şu zamana kadarsa Samsung spor odaklı cihazlarını Gear Fit serisi adında çıkartır ve dikdörtgen şeklinde bir tasarımla sunardı. Dolayısıyla Gear Sport ismine sahip olan bu yuvarlak ekranlı yeni akıllı saatin, Gear Fit ve Gear S serisi özelliklerini bir arada sunacak bir model olma ihtimali yüksek.

Dahili Bluetooth ve Wi-Fi alıcıları olacak olan Gear Sport için şimdilik bildiklerimiz bu kadar. İlerleyen günlerde Samsung Gear Sport’la ilgili gelişmeler yaşandıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

:: Samsung Gear Sport hakkındaki düşünceleriniz neler?


 • yazarBekir Can Yumrutepe

  Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Samsung Gear Sport Sızdırıldı!” üzerine 2 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   tam bir efsane asik oldum görünüsüne

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Muazzam gözüküyo

  Yorum yazın

  Geri bildirim