Okunma

Samsung Geliştiriciler Konferansı Başlıyor!


21 Ekim 2013 Pazartesi 11:30
Samsung Geliştiriciler Konferansı Başlıyor!

Samsung Electronics, ilk Samsung İçerik Geliştiriciler Konferansı‘nı (Samsung Developers Conference 2013) 27-29 Ekim tarihleri arasında ABD-San Francisco’da gerçekleştiriyor. Samsung içerik geliştirme araç ve SDK‘larının tanıtılacağı etkinlikte, Samsung’un geniş cihaz yelpazesi kapsamında içerik geliştiricilere yönelik sunduğu fırsatlar da yer alacak.

SDC 2013’ün sunucuları, oturum konuşmacıları ve katılımcıları arasında Open Web, HTML 5 ve Mozilla Destekçisi Christian Heilman, Android Topluluk Lideri Mark Murphy‘nin yanı sıra Box, Gracenote, PayPal, Trulia, Twitter ve diğer birçok geliştirici yer alacak.

Kayıt yaptırabilirsiniz

Ek konferans oturumlarında ise içerik geliştiricilere yönelik çoklu ekranda oyun oynama, giyilebilir teknolojideki trendler ve akıllı televizyonlar için uygulama geliştirme gibi çeşitli konular ele alınacak. Samsung ayrıca, Kablosuz Endüstri Ortaklığı (WIP) ile işbirliği çerçevesinde 26 ve 27 Ekim tarihlerinde iki günlük bir hackathon düzenleyecek.

Bu konuyla ilgilenen içerik geliştiriciler burayı tıklayarak kayıt yaptırabilir.

:: Samsung’un Geliştiriciler Konferansı’ndan beklentileriniz neler?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Samsung Geliştiriciler Konferansı Başlıyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Samsung monitörleri güzel yapıyor. Diğer ürünlerine gelince, herbirini daha iyi yapan başkaları var. Bu konferansta ne elde edebilir ki. Hayırlısı olsun bir bildiği vardır 🙂

 2. |SeYYaH| dedi ki:

  büyük firma olmak böyle bişey ***** />
  mobil sahada on yıl sonra sanırım apple ve samsung’dan başkası pek olmayacak gibi ***** />
  diğer firmalara gelince belki çok daha spesifik alanlara yoğunlaşabilirlerse ayakta kalabilirler diye düşünüyorum.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ezk dediğin firmwya bak sen önce

 4. SDN Okuru dedi ki:

  fanboyluga luzum yok 15.33 kardeş biraz saygı.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  yazılım konusunda dünyanın en fakir firmasını yaptığı konferanstan medet umanlar mı var. yıl olmş 2014 yeni mi aklına gelmiş.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  APPLE ÇAKMASI VE BU KONUDA DA ÇAKMA TOPLANTI YAPMASA OLMAZDI. YAZIK ASMSUNG EZİK SAMSUNG…

 7. SDN Okuru dedi ki:

  kayıt yaptırsak bile oraya nasıl gidicez ki 🙁

" Samsung Geliştiriciler Konferansı Başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Geliştiriciler Konferansı Başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Geliştiriciler Konferansı Başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "