Okunma

Hayalinizdeki Mutfak İnternette


24 Haziran 2009 Çarşamba 14:06
Hayalinizdeki Mutfak İnternette

Samsung Electronics, beyaz eşya ürünlerini daha iyi tanıtmak için Samsung Beyaz için özel hazırladığı siteyi yayına açtı. Sadece ürün tanıtımı değil, doğru buzdolabı ve fırın kullanımı, ışıltılı mutfak, doğru yıkama ve lekesiz temizlik hakkında yardımcı bilgilerinde de alınabildiği sitede ücretsiz iki servis hattı da sunuluyor.


Sitede 10 adımda hayalinizdeki mutfağı şekillendirebiliyorsunuz.

Yine Samsung tarafından yayınlanan hayalimdekimutfak.com sitesiyse 10 adımda istediğiniz tipte bir mutfağı sanal ortamda kurgulayabilmenizi sağlıyor. Farklı tipteki mutfaklar için özel tasarımların bulunduğu siteye Samsung Beyaz’ın beyaz eşya ve ankastre ürünlerini yerleştirerek hayalinizdeki mutfağın neye benzediğini 3 boyutlu olarak görüntüleyebiliyorsunuz.

:: Sizin hayalinizdeki mutfak nasıl?

Bilgi için: Samsung Beyaz
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hayalinizdeki Mutfak İnternette konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hayalinizdeki Mutfak İnternette ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hayalinizdeki Mutfak İnternette ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "