Okunma

Samsung inovasyon merkezinde neler olacak?


16 Aralık 2016 Cuma 07:50
Samsung inovasyon merkezinde neler olacak?

MENA bölgesinde Samsung için bir ilk, Türkiye’deki teknoloji severler için de büyük bir gelişme olan İnovasyon Merkezi, Samsung’un en yeni teknolojilerini kullanıcıların deneyimleme imkanı bulmasını sunuyor.

Samsung’un dünya çapında gerçekleştirdiği inovatif çözümlere en hızlı adapte olan ülkelerin başında Türkiye’nin geldiğini dile getiren Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, “Uzun yıllardır en gelişmiş teknolojilere öncülük eden bir dünya lideri olarak, ihtiyaçları ve beklentileri anlayıp insanların hayat kalitesini artıracak yenilikçi teknolojilerimizi onlarla buluşturuyoruz. MENA bölgesindeki ilk Samsung İnovasyon Merkezi’nin Türkiye’de açmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Teknolojinin artık sadece dikey bir sektör olarak değil, tüm endüstrileri yatayda kesen bir konsepte dönüştüğünü belirten Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcı Tansu Yeğen, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Dünya hızla dijitalleşirken, kurumlar teknolojiyi, işlerini hızlandıran bir araç olarak kullanmanın çok ötesinde görüyor. Dijitalin sunduğu rekabet avantajını elde tutmak için, inovasyon ve teknolojiyi kurumsal DNA’larının yapı taşına dönüştürme çabasında olan kurumlar, müşterilerin yeni deneyimler sunma talebini karşılamaya çalışıyor. Zorlu küresel ekonomik şartlarda sürdürülebilir büyümeyi yakalayabilmek için ülkemizde de bu inovasyon ve teknoloji vizyonunun yaygınlaştırılması büyük önem taşıyor. Bu vizyonun kurumlar tarafında sahiplenilmesine destek olmak adına, ‘Samsung İnovasyon Merkezi’mizi Türkiye’deki müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın hizmetine açtık. Yılda 14 milyar doları aşan Ar-Ge yatırımımızın sonuçlarını, ülkemizdeki şirketlere ilk elden ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Açılıştan sonra Tansu Yeğen ile yaptığımız röportaj ile sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler…

Sektör liderlerinin buluşma noktası olacak

Samsung İnovasyon Merkezi’nde finans, perakende, ulaştırma, turizm ve eğitim sektörleri başta olmak üzere, birçok endüstrideki kurumun ilgi duyacağı teknolojik çözümler yer alıyor. Merkez, Samsung teknoloji ortaklarının çözümlerini sunmanın yanı sıra sektör liderlerinin de katıldığı çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

 Türkiye’nin dijitalleşme yolculuğuna doğrudan katkı sağlayacak merkez, bu hedefe ulaşılmasında yenilikçi teknolojik çözümleriyle destek olacak. Samsung İnovasyon Merkezi sayesinde Samsung müşterileri ve iş ortakları her an kurumsal ürün ve çözümlerini deneyimleme şansına sahip olabilecekler.

:: Global firmaların açtıkları inovasyon merkezleri ya da ürün sergilerini ziyaret ediyor musunuz?

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Samsung inovasyon merkezinde neler olacak?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiye ve inovasyonmu? İksini bir arada görünce güldüm acikcasi

 2. SDN Okuru dedi ki:

  apple yapamaz

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Samsung kullanıyorum ama yemin olsun bıktım Yergök samsung. Tv izliyorum boy boy reklam hangi siteye çıksam boy boy reklam samsung haberi tiksindim şaka değil samsung kusucam, soğudum markadan olum ya bildiğin gibi değil verdik parasını aldık çok da zengin oldu daha ne verelim her hafta bir samsung mu alalım piyasa çarşamba pazarına döndü. 2017 kısmet girelim değiştiricem başka marka alıcam o kadar soğudum.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Nerede bu aga

 5. SDN Okuru dedi ki:

  falan filan inter milan 🙂

 6. SDN Okuru dedi ki:

  hakı bey bizi ozman orya göttürsün.

" Samsung inovasyon merkezinde neler olacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung inovasyon merkezinde neler olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung inovasyon merkezinde neler olacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "