Okunma

Samsung Kapaklı Telefon Üretiyor!


07 Ekim 2014 Salı 09:00
Samsung Kapaklı Telefon Üretiyor!

Amerikalı servis sağlayıcısı ve dağıtımcı AT&T, 10 Ekim tarihinde sadece Moto G LTE modelini son kullanıcıya sunmakla kalmayacak, aynı zamanda şaşırtıcı bir ürünle ABD vatandaşlarının karşısına çıkacak. Gelen bilgilere göre AT&T nostaljiyi seven müşterilerine Samsung tarafından üretilmekte olan aç kapa kapaklı Rugby 4 telefonu sunacak. Cihaz akıllı telefon özelliklerine sahip olmayan, eski usül bir telefon olarak kullanıcısının hizmetine girecek.

Samsung’un 2012 senesinde benzer özelliklere sahip olan Rugby III adlı başka bir telefonu daha piyasaya sürdüğünü de not düşmüş olalım. Öncülü gibi Rugby 4’de eski tip kapaklı bir ürün olacak ancak serinin Wi-Fi destekli ilk üyesi olarak merhaba diyecek. 

Kontrat yapmak istemeyenler Samsung Rugby için 269.99 dolar, anlaşmalı satın alım yapan AT&T müşterileri ise 99.99 dolar ödeyecek.

Rugby 4 toz ve suya karşı dayanıklı (IP6) olmanın yanısıra şok, sarsıntı, ısı, düşük basınç ve benzeri dış etmenlere karşı tam güvenlikli olarak üretiliyor. Cihazın tüm özellikleri bilinmemekle beraber Rugby 4, geliştirilmiş hoparlörler ve dahili pusulaya sahip.

:: Nostaljik Samsung telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 yorum - “Samsung Kapaklı Telefon Üretiyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Motorola gleam + ‘ı tekrar cikarsın hic dusunmem gider alırım.. Ozleniyor Motorolanın efsane telefonları… Eskiye rağbet baslıyacak sanırım bir süre sonra 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  keşke motorola yapsa eski v8 veya v9 ları özledim.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Amerikan ordusuna telefon yapıyor ***** Akıllı telefonların şarjlarının bu kadar gitmesinin ardından şöyle 1 hafta pili bitmeyen bir telefon da fena gitmez 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Nokia nın pazar payının en yüksek olduğu basit telefon alanında bir şeyler yapmak için çabalıyor fakat şarj konusunda wifi seceneğinin olması ve bazı özellikler bunu zorlayacaktır ki nokia basit anne baban yaşlı kısma hitap eden ve bu değiştirilemeyecek kadar güçlü olduğu pazarda samsung pek bir şey yapamaz bu cihazla tahminimce

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Samsung Teknolojisi 2 ileri 1 geri ilerliyor

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Piyasada temel telefon özelliklerine sahip, kapaklı ve tuşlu telefonlara gerçekten ihtiyaç var. Akıllı telefon kullanmak istemeyen, kullanamayan, ağır beden işi yapanlar için hafif, ucuz, pratik telefonlar gerekli.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Çok seviyorum bu telefonları özledim valla bu telefonlarda whatsapp olsa kullanabilirim.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  wifi olması süper

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Kapaklı telefon mu kaldı arkadaşlar yaa.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  o cihaz için fiyatı pahalı

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Yaşlı kesimden ziyade outdoor için ideal gözüküyor..

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Şimdi gelip bunu iphone 6 ile kıyaslayacaklar. Samsung’un her kesime hitap ettiğini umursamayıp.

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Tam yaşlılar için hemen babama alıcam çıksında

 14. SDN Okuru dedi ki:

  270 dolar 😀

 15. SDN Okuru dedi ki:

  lg de yapmıştı. Samsung artık cidden kopya çekmeye başladı.

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Tamam da o teknoloji yıllar önce vardı zaten mustafa öyle birşey almak isteyen gider 5 sene öncekini alır

 17. SDN Okuru dedi ki:

  bunun benzer modelini büyüklerim kullanıyor çok pratik : )

 18. SDN Okuru dedi ki:

  Samsung hakettiği telefonu yapılacak 😀

 19. mustafa938 dedi ki:

  iyi yapar bence hep genç kesime hitap edicek deðil ya 1 modelini de yaþlý kesim için çýkarsa güzel olur teknoloji onlarýnda haklarý

" Samsung Kapaklı Telefon Üretiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Kapaklı Telefon Üretiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Kapaklı Telefon Üretiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "